Sprawdź, na ile jesteś świadomy swojej intuicji, czy kierujesz się nią na co dzień i w jakim stopniu potrafisz ją wykorzystać? W każdym pytaniu zaznacz odpowiedzi, I które najbardziej oddaję twoją postawę, a dowiesz się...

Kiedy spotykasz w towarzystwie swoich znajomych nową osobę:

Kiedy spotykasz w towarzystwie swoich znajomych nową osobę:

Zostajesz zaproszona/zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną do renomowanej firmy, ale przeczucie podpowiada ci, że nie będzie to dobry krok w twojej karierze. Co robisz?

Gdy ktoś zapyta cię, czy chciałabyś/chciałbyś zostać wróżką, odpowiesz:

Jutro czeka cię zabieg stomatologiczny. Co robisz?

Widząc mężczyznę w okularach, pierwsze, o czym myślisz, to:

Budząc się rano, czujesz:

Kiedy próbujesz swoich sił w nowej dziedzinie:

Nie powiodło ci się w wykonaniu powierzonego ci zadania:

Kiedy wykonasz bardzo ważne zadanie:

Gdy stajesz przed lustrem:

Kiedy sytuacja, w jakiej się znalazłaś/znalazłeś, wzbudza w tobie lęk:

Test Psychologiczny: Czy jesteś świadomy swojej intuicji? Czy ulegasz swojej podświadomości?

  1. Wynik Testu: Operujesz swoją podświadomością i intuicją w sposób całkowicie świadomy.

    Wiesz, jak do nich dotrzeć. Nie poddajesz się bezwolnie temu, co ci podpowiadają, lecz korzystasz z rozwagą. Kierując się rozumem, a nie emocjami, analizujesz swoje działania i odruchy. Dokonujesz świadomych wyborów. Starasz się pozytywnie programować swoją podświadomość, dzięki czemu uaktywniasz wewnętrzny mechanizm konstruktywnej motywacji. Podświadomość jest dla ciebie narzędziem do tego, by zmieniać siebie, pogłębiać duchowość i dążyć do osiągnięcia spokoju wewnętrznego. Pozwala ci się rozwijać. W ten sposób otwierasz zablokowane pokłady energii, rozbudzasz wewnętrzną gotowość do podejmowania kolejnych wyzwań w życiu osobistym i zawodowym. Spróbuj w pełni wykorzystać swój potencjał, stosując różne techniki dotarcia do podświadomości, żeby przekonać się, które z nich dają w twoim przypadku najlepsze efekty.

  2. Wynik Testu: Podświadomość i intuicja w pierwszym odruchu narzucają ci wybory i zachowania, ale stać cię na chwilę refleksji.

    Starasz się panować nad tym, by nie kierowały tobą odruchy, lecz nie do końca ci się to udaje. Pamiętaj, że brak kontroli nad podświadomością powoduje, że twoje decyzje przestają być świadome. Dopiero celowe kierowanie procesami myślowymi sprawi, że zaczniesz wykorzystywać ją do osiągnięcia swoich celów. Choć nie potrafisz w pełni posługiwać się tym, co tkwi w ukrytym potencjale intuicji, jesteś na dobrej drodze, by to uczynić. To pozwoli ci zmienić podświadome nastawienie do siebie, ludzi i wielu obszarów życia. Rozpocznij komunikowanie się ze swoim wewnętrznym głosem od rozpoznawania otrzymywanych od niego sygnałów i odczytywania jego wskazówek. Staraj się odróżniać intuicyjne przeczucia od zwykłych obaw, lęków, a nawet nadziei. Już teraz zdajesz sobie sprawę, ile razy kierujesz się intuicją i jak często twoje świadome wybory wynikają z nie do końca racjonalnych przesłanek.

  3. Wynik Testu: O twoich poczynaniach, myślach i skojarzeniach decyduje niekontrolowana podświadomość.

    Kierujesz się nią wprawdzie, ale nie robisz tego w sposób świadomy. Wciąż nie potrafisz wykorzystać potencjału, jaki w tobie tkwi. Nawet jeżeli bardzo chcesz mieć dobre relacje z ludźmi i odnieść sukces, nie będziesz w stanie tego dopiąć, dopóki w twojej podświadomości będą tkwiły negatywne obrazy siebie samego, przekonanie o własnej słabości i bezsilności. To blokuje twoje osobiste i zawodowe możliwości, zamiast je rozwijać. Popracuj nad różnymi technikami docierania do podświadomości. Pozwoli ci to dostrzec, jak wiele zależy od umiejętności kierowania nią. Podobnie, jak ważne jest też nieuleganie w swoich decyzjach irracjonalnym przesłankom intuicji. Zacznij wsłuchiwać się w swój wewnętrzny głos i naucz się trafnie odczytywać jego sygnały, gromadząc doświadczenia i ubogacając je. Wtedy dopiero pozwolisz sobie na swobodną grę myśli.

Twoja OcenaFacebook Conversations