Jak dopasować fryzurę do kształtu twarzy za darmo? W jakich włosach będzie mi najlepiej? Jak znaleźć odpowiednią fryzurę?
Jak dopasować fryzurę do kształtu twarzy za darmo? W jakich włosach będzie mi najlepiej? Jak znaleźć odpowiednią fryzurę?
Latem chętniej skracamy włosy. Zanim się zdecydujesz na radykalną zmianę, przeczytaj ten artykuł. Jak dobrać fryzurę do owalu twarzy?

Przy kwadratowej twarzy ważne, by odwrócić uwagę  od "ciężkiej" szczęki.  Idealnym rozwiązaniem są fryzury asymetryczne. Zebranie włosów do tyłu także wysmukli twarz. Złe będą proste grzywki.

Przy twarzy pociągłej najważniejsze zadanie to wyrównanie proporcji. Najlepszy będzie klasyczny bob, obcięty przy linii brody.

Bob, ale dłuższy, sprawdzi się u kobiet o twarzy okrągłej, który wyszczupli boki twarzy. Najgorsze rozwiązania dla okrągłej twarzy? Cieniowanie i grzywki

Ale za to są bardzo dobrym rozwiązaniem dla kobiet z twarzą o kształcie serca.

Najłatwiej mają osoby o twarzy owalnej, gdyż pasuje im każdy rodzaj fryzury. Mogą to być długie fale, zadziorne chłopczyce lub klasyczne boby. Przy owalnej twarzy sprawdzą się też grzywki

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!