Jak trzeba się ubierać, żeby poderwać faceta tylko na seks?
Jeśli chcesz, żeby cię pukną dość szybko i „na raz’ to zakładaj duże dekolty, wysokie obcasy i krótkie spódniczki. Nie zapomnij o bardzo długich i krwistych paznokciach. Jeśli chcesz mieć go na kilka randek, a ubierasz się ogólnie bardzo prowokacyjnie, zachowuj się jakbyś o tym nie wiedziała (patrz: Marilyn Monroe).

Konieczne: czerwona szminka, pomalowane rzęsy,  drogie perfumy. Stanik dobrze trzymający piersi lub powiększający (maksimum o jeden rozmiar, facet jest rozczarowany, kiedy w łóżku okazuje się że masz o trzy rozmiary mniej w biuście niż się wydawało - czuje się oszukany).

Zdrowe białe zęby oraz dobra cera = ważniejsza od urody.

Franciszek „Byk" Starowiejski podkreślał, że pod obszerną tuniką ma kołysać się bujne kobiece ciało. NIE ODCHUDZAJ SIĘ NADMIERNIE, bo zaczniesz być nieapetyczna.

Nie przesadzaj z make-upem - z badań wynika, że mężczyźni boją się kobiet w "maskach". Miej świeżo umyte, pachnące włosy, bez lakieru i usztywnień. A tak w ogóle ubieraj się w rzeczy, w których czujesz się sobą. Jeśli nie lubisz dekoltów, wysokich obcasów i krótkich spódniczek daruj je sobie. Nie przebieraj się w coś, czego nie czujesz. Podobać się i tak będziesz, bo jesteś kobietą.

Patriarchat nie dawał kobietom prawa do „samego seksu* (od tego były tylko dziwki, taki gorszy sort kobiet), czyli do seksualności jako naszego normalnego wyposażenia. Bardzo przykładały i jeszcze przykładają się do tego kobiety o nastawieniu propatriarchalnym, które z obawy, że mogą stracić miano "porządnych",  powstrzymują swoje córki w rozwoju seksualnym.

W ogromnej ilości jesteśmy coraz bardziej wolne i świadome siebie, jednak wiele dziewczyn czuje się bardzo samotnie w nożycach między potępieniem przez te „porządne’ a własnymi odczuwanymi potrzebami. Twórz kobiece grupy wsparcia, korzystaj z nich dla siebie i pomagaj kolejnym kobietom, a szczególnie córkom. Bądź wobec siebie uczciwa - absolutnie. Czy naprawdę chodzi ci tylko o seks?

Bo jeśli tak będziesz wyglądać, na pewno będziesz go miała, ale raczej nic więcej. I wtedy ciesz się seksem. Ale jeśli trochę się okłamujesz i łudzisz się, że pod pozorem seksualnego spotkania znajdziesz drugą połówkę, to najprawdopodobniej będziesz rozczarowana.

Pamiętaj też, że w naszych czasach większość kobiet wygląda w ten sposób - są jakby podane na tacy facetowi. On nie musi nic zrobić, żeby je skonsumować. Dlatego wciąż je wymienia na nowsze, na bardziej seksi. Ale my też mamy czasem ochotę na skonsumowanie faceta. I warto mieć seks z fajnym facetem. Wtedy kobieta lepiej się czuje, jej ciało lepiej funkcjonuje.

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!