Najstosowniejsza na świecie jest kobieta szczęśliwa. Pogodne, cieple kobiety mają powodzenie u mężczyzn, ale najbardziej seksi jest inteligencja. Mężczyźni lubią kobiety, które wiedzą czego chcę. Miej w życiu pasję, zainteresowania. rozwijaj się. zawsze ucz się czegoś nowego, niezależnie od tego, ile masz lat.Ciekawość życia czyni kobietę bardzo ciekawą.

Faulkner powiedział, że mężczyzna długo pozostaje pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie... więc okaż mu, że cię zainteresował - byle bez przesady. W stylu, że gdybyś miała więcej czasu to może... to kto wie...

- Nie opowiadaj za dużo o swoich osiągnięciach i o sobie.

- Nie garb się, trzymaj się prosto.

- Ruszaj się lekko i z przyjemnością.

- Śmiej się częściej niż rzadziej.

- Dotknij go czasem leciutko.

- Umiej wytrzymać spojrzenie.

- Nie gadaj za dużo i za głośno.

- Nie opowiadaj mu o swoich chorobach.

- Nie opowiadaj mu o swoich kłopotach i byłych narzeczonych.

Smutna wiadomość jest taka, że jeżeli się martwisz o to. jak kusić facetów, to musisz wiedzieć, że większość facetów pójdzie do łóżka z większością kobiet. Rzadkie są przypadki, kiedy facet odmawia seksu, choć się zdarzają i oni też maję do tego prawo. Więc jeżeli chcesz go zdobyć ciałem, to twoja strategia jest słaba. Kobieta zdobywa faceta tym, czego mu nie doje lub o co on musi walczyć, a nie tym co on dostaje. Facet zakochuje się w kobiecie, kierując się tym, jak się przy niej czuje. Uroda i seksapil są fajne i można mleć dużo radości z tego, jak działamy na facetów, ale nie Jest (o coś, co zapewni nam fajnego faceta i długi dobry związek.

Duzo tego co?... i trudne.

A tak by się chciało, żeby było tak łatwo jak z przyjaciółką, a jednocześnie gorąco, namiętnie i oczywiście romantycznie. Pewnie się zastanawiasz albo złościsz, że mówimy o uśmiechu, energii, szczęściu osobistym, a może go wcale nie masz. I przecież to ten facet ma cię uszczęśliwić. Więc o co tu chodzi?

Na pewno chodzi o to. żebyś nie udawała tego, czego nie czujesz i nie pokazywała siebie taką, jaką nie jesteś, bo to się nie opłaca - albo w końcu się wyda, albo już zawsze będziesz udawać i będziesz czuła, że uwagę dostaje ta udawana, a nie ty. Pomimo wszelkich .rozkosznych’ zaleceń bądź sobą -a komuś się na pewno spodobasz. Są faceci, którzy lubią smutne, pogubione dziewczyny, bo mogą się czuć przy nich bardzo rycerscy.

Twoja Ocena