Oponka na brzuchu - jak się jej pozbyć? Jak zrzucić brzuch?
Oponka na brzuchu - jak się jej pozbyć? Jak zrzucić brzuch? Zgubić brzuch nie jest łatwo. Wie o tym każdy kto choć raz spróbował. Głodówki i „diety cud” dadzą co najwyżej... efekt jojo i nie chodzi o pseudonim wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego, ale już racjonalna dieta może naprawdę pomóc.

Ogranicz białe pieczywo, słodycze oraz... alkohol. Nie dość, że sam jest kaloryczny, to jeszcze wywołuje „gastrofazę". Ręka w górę, dla kogo piątkowe wyjście na piwo nie skończyło się w budce z kebabem! O zbawiennym wpływie błonnika, warzyw i chudego mięsa słyszał każdy, więc darujmy sobie te banały, ale czy wiesz, że np. cynamon y stabilizuje poziom insuliny?  To znaczy, że stosując go zmniejszysz apetyt na słodycze. Jedz jajka - twój organizm mocno się napoci, żeby spalić zawarte w nich białko.

I ćwicz!

Tylko nie myśl, że kilka serii „brzuszków” załatwi sprawę, bo nie załatwi! „Brzuszki” nie spalają tłuszczu, tylko kształtują mięśnie. Oponkę" zrzucisz treningiem aerobowym, a więc biegaj, jeździj na rolkach, rowerze, skacz na skakance! Ćwicz regularnie! Nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu, więc wymówki, że nie masz kiedy pójść na siłownię daruj sobie już teraz

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!