Oponka na brzuchu - jak się jej pozbyć? Jak zrzucić brzuch?
Oponka na brzuchu - jak się jej pozbyć? Jak zrzucić brzuch?
Oponka na brzuchu - jak się jej pozbyć? Jak zrzucić brzuch? Zgubić brzuch nie jest łatwo. Wie o tym każdy kto choć raz spróbował. Głodówki i „diety cud” dadzą co najwyżej... efekt jojo i nie chodzi o pseudonim wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego, ale już racjonalna dieta może naprawdę pomóc.

Ogranicz białe pieczywo, słodycze oraz... alkohol. Nie dość, że sam jest kaloryczny, to jeszcze wywołuje „gastrofazę". Ręka w górę, dla kogo piątkowe wyjście na piwo nie skończyło się w budce z kebabem! O zbawiennym wpływie błonnika, warzyw i chudego mięsa słyszał każdy, więc darujmy sobie te banały, ale czy wiesz, że np. cynamon y stabilizuje poziom insuliny?  To znaczy, że stosując go zmniejszysz apetyt na słodycze. Jedz jajka - twój organizm mocno się napoci, żeby spalić zawarte w nich białko.

I ćwicz!

Tylko nie myśl, że kilka serii „brzuszków” załatwi sprawę, bo nie załatwi! „Brzuszki” nie spalają tłuszczu, tylko kształtują mięśnie. Oponkę" zrzucisz treningiem aerobowym, a więc biegaj, jeździj na rolkach, rowerze, skacz na skakance! Ćwicz regularnie! Nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu, więc wymówki, że nie masz kiedy pójść na siłownię daruj sobie już teraz

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!