Większość młodych mężczyzn ma bardzo idealistyczne podejście do seksu i pocałunków. Niestety zupełnie nie przystaje to do kobiecych przekonań. Przeczytaj, jak naprawdę pleć piękna traktuje seks i pocałunki.

Dla kobiety sam fakt pocałunku praktycznie nic nie znaczy. Jest to coś pospolitego — dziewczyny robią to ciągle i z wieloma osobami. Lekko podchmielone, nawet te „najporządniejsze* prędzej czy później całują się z przypadkowymi mężczyznami. Wystarczy trochę pożądania i gotowe... Całują się również z innymi kobietami i jest to dla nich całkowicie normalne. Natomiast większość mężczyzn uważa po pocałunku z kobietą, że jest to już ich dziewczyna... Nic bardziej mylnego. Pocałunek nie ma nic wspólnego z byciem razem. Ba, nawet seks nie ma z tym często za wiele wspólnego. To, że przespałeś się z dziewczyną, nie czyni z Was pary. Pamiętaj zatem, że pocałunek to po prostu przyjemność dla Ciebie i dla kobiety. Związek jest relacją bardziej poważną, wymagającą dużo więcej czasu i przemyśleń.

Przejdźmy zatem do wisienki na torcie, czyli seksu. W społeczeństwie pokutuje przekonanie, że to mężczyzna wykorzystuje kobietę, a seks jest czymś, co ona może mu ewentualnie dać z siebie, czymś, co traci... To fałszywe przekonanie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Powtarzam Ci jeszcze raz, że kobiety mogą czerpać więcej przyjemności z seksu niż my. Jeśli potrafisz zakomunikować dziewczynie, że masz zdrowe podejście do seksu — jako naturalnej metody rozładowania Waszego napięcia, które tworzyło się przez całą ścieżkę Perfect Dating — to ona odwdzięczy Ci się tym samym. Wtedy czeka Cię rewelacyjny, bezstresowy, wspaniały i niezapomniany seks, z którego oboje będziecie czerpać masę przyjemności. Kobiety lubią seks, wręcz uwielbiają, i uprawiają go z mężczyznami, którzy również mają do niego bezstresowe i wyluzowane podejście.

Niestety, Kolego, ale życie to nie bajka — praktycznie nie ma już dziewic w Twoim wieku, nieważne, ile masz lat. Kobiety przeżywają swój pierwszy raz w bardzo młodym wieku i potem mają po minimum kilku partnerów. Musisz to zaakceptować i pogodzić się ze światem takim, jaki on jest, mimo że może on nie być zgodny ze światem Twoich ideałów.

Dziewczyny mają inne podejście do seksu, bo po prostu one przeważnie mają większy wybór, jeśli chodzi o partnerów. Jak to się mówi, każda potwora znajdzie swojego amatora, a w drugą stronę jest już gorzej. Dlatego w mężczyźnie wyrabia się często nierealne, wzięte z filmów i programowania społecznego podejście do seksu jako do czegoś bardzo wyjątkowego. Seks nie jest wyjątkowy dlatego, że jest seksem, lecz dlatego, że uprawiasz go z tą właśnie, a nie inną dziewczyną — zrozum to i zapamiętaj sobie, możesz też powiedzieć to dziewczynie. Bardzo ważne jest, abyś jej cały czas komunikował, że rozumiesz, jak to wszystko funkcjonuje. Dzięki temu ona zrozumie, że w łóżku będzie czuć się z Tobą komfortowo i że jeśli się z Tobą będzie chciała łydko przespać, to potem nic będziesz jej prześladował przez cale życie.

Twoja Ocena