Pamiętasz początek waszej znajomości? Pierwszy seks, uczenie się nawzajem swoich ciał. Dreszcz emocji, który towarzyszy odkrywaniu nowości. Teraz zadomowiła się rutyna w waszej sypialni i zaczynasz tracić nadzieję, że seks jeszcze kiedykolwiek będzie ekscytującym elementem waszego związku.

Wierz mi, jeszcze będziecie mieli szansę cieszyć się urokiem niespodzianki w łóżku. Seks jest zazwyczaj przedstawiany jako coś spontanicznego. Prawda jest taka, że aby był dobry seks musi on być planowany i celebrowany. Od czasu do czasu warto w jego przygotowanie włożyć trochę energii i zaaranżować z wyprzedzeniem coś specjalnego.

Dlatego zróbcie obszerną listę znanych (i nieznanych) wam urozmaiceń, np.:

  • dawanie klapsów,
  • seks przez telefon słodkie zniewolenie 
  • ty wcielasz się w postać seksownej pokojówki on jest prostym, ognistym kowbojem zjedzcie coś pysznego ze swoich nagich ciał zmysłowy masaż,
  • on jest dyrektorem, a ty jego posłuszna sekretarką jedno z was jest pieszczone i kocha się z opaską na oczach niech cię dopieści za pomocą małego dyskretnego wibratorka lustro!

Największe jakie się da wstawić do waszego domu. Powinno się w nim odbijać to co najważniejsze. Czyli wy. i co tam jeszcze wyobraźnia i dobre źródła informacji takie jak ta strona wam podpowiedzą. Spisujcie swoje własne listy i przy każdym punkcie, zarówno ty i on stawiajcie ocenę. Coś w stylu „ciepło”, „średnio”, „zimno”. Opowiadajcie sobie, na co macie ochotę, jak chcecie być dotykani itd. Starajcie się realizować raz na dwa tygodnie najwyżej wypunktowane pozycje. Kobiety często zastanawiają się, co zrobić, żeby doprowadzić mężczyznę do szaleństwa w łóżku. Wydaje im się, że muszą robić akrobacje w łóżku i posiąść tajemne sztuczki słynnych kurtyzan. Na szczęście cała sprawa przedstawia się dużo prościej.

Sprawianie rozkoszy mężczyźnie jest tak samo proste, jak udawanie orgazmu, tylko o wiele przyjemniejsze:

  1. Po pierwsze: Miej orgazm – swój orgazm W tym celu korzystaj z zwinnych paluszków swoich albo jego, używaj wibratora oraz wyobraźni. Nie ograniczaj swoich pragnień i nie cenzuruj myśli. Kobiety, które cieszą się udanym seksem, dobrze znają swoje ciało. Masturbuj się.
  2. Po drugie: Wielb jego penisa Zapewniam cię, to dużo lepsza droga do serca każdego faceta niż gotowanie. W zamian oczekuj należnej czci dla twojej cipki. Naucz się świetnie uprawiać seks oralny. Zachęć go do miłego rewanżu.
  3. Po trzecie: Rozpoznawajcie swoje sfery erogenne Używajcie w tym celu wszystkich dostępnych środków i rekwizytów: puszki do pieszczot, dotyk, język, jedwabny szal, delikatne kąsanie. Niech was się nie wydaje, że znacie swoje ciała. Wchodźcie w sytuacje erotyczne podekscytowani z przekonaniem, że oto przed wami kolejna okazja, aby odkryć coś nowego na temat upodobań własnych oraz partnera. Uzupełnij zawartość swojej szafki nocnej. Obok książki i proszków na sen na pewno znajdziesz tam miejsce na lubrykant, parę kajdanek i jakiś słodki wibrator.

Twoja Ocena