Wakacje sprzyjają nawiązywaniu znajomości. Nawet jeśli z natury jesteś nieśmiała, w letnim słońcu i w modnym kostiumie kąpielowym więcej masz z kobiety wyzwolonej niż na co dzień. Tak to już jest: zmieniając miejsce pobytu i otoczenie, stajemy się trochę kimś innym, łatwiej przekraczamy bariery i w zasadzie nie ma w tym nic złego.

Wypoczynek polega też na tym, by trochę poszaleć. Powinnaś jednak przyswoić sobie kilka żelaznych zasad, których nie warto łamać - by wakacyjna zabawa nie zmień iła się w powakacyjny koszmar. Oto małe kompendium letniej uwodzicielki!

Daleko od żonatych

Może to zabrzmieć niepopularnie, ale nic jest ładnie bawić się kosztem innych. Coś. co dla ciebie może być letnią igraszką, dla innej kobiety może się stać życiowym drama tern, lepiej się rozejrzeć za kimś niezaobrączkowanym. Zwłaszcza że mężczyzna, który lekko traktuje ważne życiowe zobowiązania, nie jest dobrym partnerem nawet do przelotnego romansu. Skoro ma w nosie żonę, to szybko zacznie lekceważyć i koleżankę z. wakacji.

Uważaj na gitarzystów

Jest taka kategoria facetów, których można określić mianem zawodowych podrywaczy. Siedzą osobno przy ognisku, smętnie brzdąkając na gitarze i eksponując swoje cierpienie, k 11 złamane serce jest jak magnes przyciągający coraz to nowe pocieszycielki/JU warto wie dzieć, że facet, który ma naprawdę złamane serce, nie będzie informował o tym całego świata. Jeśli to robi, to znaczy, że ma konkretny cel. Od niego trzymaj się z daleka.

Nie wierz we wszystko, co mówi

Na wakacjach łatwiej przychodzą płomienne wyznania: to na ciebie czekałem całe życie, już zawsze będziemy razem... Wszystko to jest bardzo piękne, lepiej jednak nie dopuścić do tego, by oszalałe ze szczęścia serce zagłuszyło rozum, jeśli więc zaczęłaś w myślach układać waszą wspólną przyszłość, uświadom sobie, że zaledwie parę procent wakacyjnych romansów kończy się trwałym związkiem.

Sztuka wycofywania się na czas

Niestety, wakacje to także czas,gdy dochodzi do największej liczby nadużyć. Rozochoceni alkoholem i miłym nastrojem panowie nie zawsze zdają sobie sprawę, że coś, co dla nich jest grą wstępną, dla kobiety może być tylko milą rozmową. Jeśli nie masz w planach seksu, nie kuś, nie flirtuj, nie przyjmuj zaproszenia na samotny spacer brzegiem morza. Bądź rozsądna i wiedz, kiedy się wycofać.

No dobrze. Zasady romansowego BHP mamy już przyswojone, teraz czas przystępie do flirtowania. Oto garść babskich sztuczek gwarantujących sukces.

Spraw, by ujrzał w sobie rycerza

Co zrobić, by zwrócił uwagę właśnie na ciebie? Zaaranżuj sytuację, w której on będzie rnusiał przyjść ci z pomocą. Nie polecamy jednak, byś udawała, że zaczynasz tonąć. Raczej znajdź się w pobliżu, przypadkiem - i spytaj, czy wie, gdzie można zjeść najlepszą smażoną rybę. Gdy zacznie tłumaczyć, powiedz, że czujesz się nieco zagubiona w nowym miejscu, i spytaj, czy nie mógłby cię tam zaprowadzić. Sprawi to, że poczuje się przy tobie ważny, potrzebny i męski.

Postaw na grę ciała

Oprócz kilku znanych sztuczek (patrz mu w oczy, ładnie eksponuj swoje at ut y itp.j jest kilka mniej popularnych. Nie każda z nas wie, że mężczyźni oceniają jako bardzo zmysłowe kobiety, które noszą długie kolczyki lub klipsy. Spraw więc sobie takie na wakacje. Koniecznie też kup sobie półprzezroczystą tunikę, którą będziesz zarzucać na kostium. Paradoksalnie to właśnie prześwity i koronki, przez które widać zarys ciała, są mocniejszym bodźcem niż dosłowna goli zna. Najskuteczniejsze w uwodzeniu jest bowiem odwołanie się do wyobraźni mężczyzny. Gdy już zacznie sobie wyobrażać, jest twój.

Ten najseksowniejszy organ. Mózg

Mówi się, że o stosunku do nowo poznanej osoby decyduje pierwszych pięć sekund. One należą do wyglądu. Ale tonie jest cała prawda. Bo pierwsze wrażeń ie łatwo zepsuć, gdy zacznie się pleść głupoty. Dlatego jeśli chcesz na trwałe zaistnieć ' w czyjejś świadomości, przygotuj sobie kilka dyżurnych tematów (ulubione filmy, podróże, najpiękniejszy dzień w życiu, najzabawniejsza historia, jaka ci się przytrafiła). Nie chodzi jednak o to, by faceta zagadać na śmierć. ale by elegancko zagaić rozmowę. A potem niech to on opowiada, a ty będziesz słuchać.

A jeśli to coś więcej?

Może się zdarzyć, że i wakacyjnego flirtu rozwinie się trwała miłość. Jeśli twoim celem jest zbudowanie prawdziwego związku, pamiętaj jeszcze o kilku rzeczach. Po pierwsze: mężczyźni cenią kobiety, za którymi muszą się trochę nabiegać. Po drugie, nie bądź na każde zawołanie. Miej swoje zajęcia i swoje życie. No i po trzecie — w trakcie tych paru tygodni urlopu pozostaw odrobinę niedosytu i tajemniczości. To właśnie ten sekret, który w sobie nosisz, jest dla mężczyzny najbardziej pociągający.

Twoja Ocena