Telefony komórkowe - 2 SPOSOBY na to, by przechytrzyć nieuczciwych operatorów telefonii komórkowej

Wybierz odpowiedni moment na kupno telefonu komórkowego

Pragnący zachować anonimowość pracownik jednego z największych operatorów telefonii bezprzewodowej zdradził nam niektóre tajniki praktyk stosowanych w firmach telefonicznych.

Najlepiej jest kupować telefon komórkowy pod koniec miesiąca. Większość przedstawicieli handlowych operatora ma ustalony „limit obniżek". Mogą zaproponować klientom rabat określonej wysokości. Koniec miesiąca to czas rozliczenia z ilości dokonanych transakcji. Handlowcy, chcąc poprawić wyniki sprzedaży, chętniej udzielają wtedy zniżek. Kupuj więc telefon pod koniec miesiąca i zawsze się targuj. Nie daj sobie wmówić, że sugerowana cena jest niepodważalna. Jak to zrobić?

Zaproponuj, że podpiszesz z danym operatorem dwuletnią umowę na usługi telefoniczne w zamian za znaczącą redukcję ceny aparatu.

Nie kupuj niepotrzebnych akcesoriów

Sprzedawcy bombardują klientów informacjami na temat różnych „niezbędnych" gadżetów telefonicznych. Zachowaj rozsądek i kupuj tylko te rzeczy, które są ci rzeczywiście niezbędne (jeśli dużo nie podróżujesz, nie jest ci potrzebna ładowarka samochodowa).

Twoja Ocena