Jak pozbyłam się tłuszczyku na brzuchu w 7 dni – bez diety i ćwiczeń!

9 Wyswietleń
Published
Jak pozbyć się wystającego brzuszka? Miewasz takie sytuacje, że chciałabyś założyć jakieś poniewierające się głęboko w szafie ubranie, jednak coś cię powstrzymuje? Twój brzuch! Ten problem można rozwiązać. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak to zrobić, to obejrzyj nasz nowy filmik!
Czas:
Jak ograniczyć wzdęcia 1:55
Jak pozbyć się nadmiaru wody z organizmu 3:39
Jak zmienić styl życia i zmodyfikować dietę 5:29
Muzyka: https://www.youtube.com/audiolibrary/music
Streszczenie:
- Tłuszcz nie zawsze jest odpowiedzialny za dodatkowe centymetry w talii. Jeśli ostatnio zauważyłaś, że nie mieścisz się w ubrania, które jeszcze nie tak dawno były dobre, najprawdopodobniej jest to wina wzdęć i wody w organizmie.
- Wzdęcia zdecydowanie nie są tłuszczem; to zgromadzone w jelitach powietrze i gazy, które sprawiają, że brzuch jest ściśnięty, pełny i nabrzmiały.
- Innym świetnym sposobem na pozbycie się wzdęć jest imbir. Można przyrządzić z niego herbatkę lub po prostu zjeść świeży kawałek.
- Nadmiar sodu (składnika soli) przyczynia się do zatrzymywania wody w organizmie.
- Twoim największym sprzymierzeńcem w walce z ograniczeniem nadmiaru wody jest… woda! Zaskakujące, prawda? Ale to prawda, im więcej wody pijesz, tym mniej płynów gromadzi się w twoim organizmie!
- Napoje gazowane powodują wzdęcia!
- Zmiana stylu życia jest bardzo prosta. Zamiast jeździć windą, wchodź po schodach; zamiast parkować blisko wejścia, parkuj dalej i chodź na piechotę; zamiast siedzieć przed telewizorem cały wieczór, wyjdź na krótki 15-30 minutowy spacer.
Kategorie
Sample Category #1
Bądź pierwszym który skomentuje.