Gdzie dostanę pożyczkę jeśli jestem zadłużony? Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych
Gdzie dostanę pożyczkę jeśli jestem zadłużony? Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych
Pieniądze możesz pożyczyć od osoby prywatnej, to ona może Ci pomóc wyjść „z dołka finansowego”. Skorzystaj z tej szansy, bo nie będziesz musiała odpowiadać na bardzo krępujące pytanie „Ile wynosi Twój dług”?

Uważaj na SMS-y i procenty!

Pożyczki pozabankowe dla osób zadłużonych stały się bardzo popularne, co „pociąga za sobą” także konsekwencje negatywne. Wykorzystuje się fakt desperacji tych osób! Taka osoba, która „nie widzi wyjścia z sytuacji” będzie bardziej skłonna uwierzyć w to, że ktoś jej pomoże „za SMS-a” i „malutki procent”. Rzeczywistość okazuje się bardzo bolesna! Gdy po kilku wysłanych SMS-ach okazuje się, że nie otrzymamy pożyczki, bo mamy komornika! A dlaczego szukamy pożyczki pozabankowej dla zadłużonych? Właśnie z tego powodu! Wiemy, że żaden Bank nie pożyczy nam pieniędzy! Niestety „nasza desperacja” jest bardzo kosztowna, możemy bowiem zostać wykorzystani nawet na kwotę kilku tysięcy!

Popyt na pożyczki pozabankowe

Firmy pożyczkowe i osoby prywatne „chętnie pożyczyć pieniądze”, mogą liczyć na ogromne zainteresowanie „zadłużonych”. Sytuacja ta związana jest przede wszystkim z faktem, że Banki zaostrzyły politykę kredytową i coraz trudniej otrzymać kredyt, zwłaszcza osobom zadłużonym ( jeśli jesteśmy „na czarnej liście” BIK-u lub mamy komornika, to musimy liczyć się z automatyczną odmową udzielenie kredytu). Jeśli my chcemy pomóc i działamy uczciwie, to możemy liczyć na zaufanie i ogromną wdzięczność klientów!

Przeczytaj również:

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!