Darmowa gra skoki narciarskie online Adam Małysz - Symulator skoków narciarskich
Od 2001 roku, kiedy Adam Małysz wdarł się w serce każdego Polaka, w całym kraju zaczęło się prawdziwe białe szaleństwo. Każdy zaczynał być specjalistą od skoków narciarskich i to właśnie dla takich ludzi powstała gra Ski Jump, będąca bardzo satysfakcjonującym komputerowym symulatorem tego sportu.

Przykuwająca wzrok grafika, odpowiednio dobrany kombinezon i narty, realistyczne opady śniegu… to wszystko sprawia, że ​​nie oderwiesz się od komputera na długie godziny!Czy masz osoby, z którymi lubisz rywalizować? Fajnie! Dodaj dowolną liczbę zawodników w Ski Jump i zobacz, kto osiągnie najlepszy wynik w skokach narciarskich. A może lubisz współpracować z całym zespołem? Doskonale! Pokaż swoim komputerowym przeciwnikom, jak skakać, uruchamiając tryb drużynowy.

Skacz lokalnie w Wiśle, Szczyrku czy Zakopanem lub wybierz się na wycieczkę do Oberstdorfu, Planicy, Predazzo, a nawet Sapporo! A wszystko to jest na wyciągnięcie ręki za pomocą myszy. Nie czekaj, załóż gogle i narty, czas skoczyć w Ski Jump!

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!