Darmowy symulator farmy - symulator maszyn rolniczych
Darmowy symulator farmy - symulator maszyn rolniczych
Stałeś się właścicielem farmy, gdy przyjąłeś spadek, a teraz twoim zadaniem jest, aby farma online dobrze prosperowała. Sadź i zbieraj plony, hoduj trzodę chlewną, zarabiaj na sprzedaży produktów w mieście!

Gra „Farm Town”składa się z 14 etapów, których ukończenie będzie możliwe tylko wtedy, gdy poprawnie będziesz wykonywał przydzielone zadania - na ogół wystarczy zarobić określoną sumę pieniędzy bądź wyprodukować pewną ilość konkretnych towarów.

Na dole po prawej stronie możesz znaleźć produkty, które może produkować twoja farma.Twoim zadaniem jest je kupić i zacząć je uprawiać, a gotowe produkty wysyłasz samochodem do miasta. Możesz je wcześniej przetworzyć, o ile dzięki badaniom zdołasz opracować niezbędny do tego sprzęt. Stanie on wewnątrz stodoły i do działania będzie wymagał plonów, które najpierw trzeba wyciągnąć… z kieszeni. Przekonaj się, że zarządzanie taką farmą wcale nie jest proste!

Zycie na farmie to nie taka prosta sprawa! Wiedzą to wszyscy użytkownicy gry Farming Town lub innych farmerskich gierek dostępnych w przeglądarkach. Jeśli fascynuje Cię świat rolnictwa i taka rzeczywistość, koniecznie sprawdź się w roli zarządcy farmy i postaraj się ogarnąć wszystko od A do Z. Gra jest wielopoziomowa i wielowymiarowa – przedstawiony w grafice 3D kolorowy świat stawia przed Tobą szereg wyzwań. Zaczynasz od wyboru traktora (z czasem będziesz mógł update’ować maszynę do nowszego modelu, ale będziesz potrzebować na to środków) i zaczynając od pierwszego levelu skrupulatnie wykonujesz wszystkie swoje obowiązki. Zaczynasz od przejechania ciągnikiem w stronę kultywatora, aby nawieźć swoje pole uprawne.


Gra Farming Town, choć jest tylko zabawą, może sprawdzić niektóre kompetencje w zakresie prawdziwego funkcjonowania na farmie. Są to między innymi cierpliwość, zmysł logistyczny, umiejętność planowania działania, precyzja ruchów i tak dalej. Nie musisz jednak podchodzić do tego całkiem na poważnie, rzecz jasna świat się nie zawali, jeśli internetowe rośliny pozostaną niepodlane. Spróbuj wyciągnąć z tego jak najwięcej pysznej zabawy i okazji do nauki nowych rzeczy.


W jaki sposób zdobywać środki na nowy sprzęt i ciekawszą, tym samym, zabawę oraz większą frajdę z fajnego pojazdu? To proste – dokładnie tak, jak robią to rolnicy, czyli najzwyczajniej w świecie monetyzując swoje zbiory. Ale do tego jeszcze dłuuuga droga przed Tobą. Baw się dobrze!

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!