7 najlepszych szamponów do włosów kręconych
7 najlepszych szamponów do włosów kręconych
Oto lista 7 szamponów do włosów kręconych.

1. Szampon nawilżający TRESemme Botanique Curl

Ten szampon bez parabenów i barwników jest nasycony roślinną mieszanką hibiskusa i masła shea! Został zaprojektowany, aby delikatnie myć włosy, jednocześnie zatrzymując wilgoć i odświeżając loki, sprężystość i połysk.

2. Herbal Essences Bio: Odnawiający nawilżający szampon z mlekiem kokosowym

Ten nawilżający szampon z mleczkiem kokosowym ma za zadanie ożywić włosy w 21  dni, odwracając uszkodzenia i zapobiegając rozdwajaniu się końcówek. Nie zawiera parabenów, glutenu ani barwników. Zamiast tego ta specjalna mieszanka zawiera niezbędne przeciwutleniacze, aloes i wodorosty morskie, aby zapewnić Ci łatwiejsze do układania włosy!

3. Odżywczy szampon Yes To Carrots

Ten szampon jest przeznaczony do włosów normalnych i suchych i jest w 99% wykonany z naturalnej ropy naftowej, bez parabenów! Możesz więc świetnie wyglądać i czuć się świetnie! Charakterystyczna mieszanka aloesu i oleju z nasion marchwi oczyszcza, nawilża i odżywia włosy i skórę głowy, pozostawiając łatwe do ułożenia i sprężyste loki

4. Szampon regenerujący Garnier Whole Blends Honey Treasures

Ta kremowa i soczysta formuła nie zawiera parabenów i jest wystarczająco delikatna do codziennego użytku! Przeznaczony jest do wzmocnienia i naprawy zniszczonych, kruchych włosów. Składniki obejmują mleczko pszczele, miód i propolis, które oferują piękny i słodki zapach.

. OGX Szampon wygaszający kokosowe loki

Odżywiaj swoje loki i oswajaj puszenie się  tropikalną mieszanką! Olej kokosowy, słodki miód i olejek cytrusowy działają razem, aby zapewnić sprężyste, piękne włosy! To szampon bezsiarczanowy bez testów na zwierzętach!

6. OGX Intensywnie orzeźwiający szampon z miętą eukaliptusową

Z olejkiem eukaliptusowym, chłodzącą miętą i olejkiem z drzewa herbacianego, ten szampon zapewnia czystość od nasady po same końce, jednocześnie zapewniając ukojenie i nawilżenie skóry głowy! Podobnie jak w przypadku innych produktów OGX, ten szampon jest wolny od okrucieństwa.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!