Piękna twarz bez chirurgii plastycznej. Jak zmienić kształt twarzy bez operacji?
Piękna twarz bez chirurgii plastycznej. Jak zmienić kształt twarzy bez operacji?
Współczesność stawia wysoko poprzeczkę, jeśli chodzi o kanony piękna. Nienaganna figura, gładka twarz, lśniące włosy. Najlepiej, gdybyśmy byli idealni i bez skazy. I jakby na to nie patrzeć, większość z nas, w mniejszym lub większym stopniu, poddaje się tej gonitwie, udział w której potrafi być nie lada wyzwaniem.

Dużo inwestujemy w to, by być atrakcyjni i podobać się innym. Dbamy o zewnętrzny look i swoje ciało. Dużą uwagę przywiązujemy do ubrań i przeróżnych akcesoriów, za pomocą których wyrażamy siebie. Nie wyobrażamy sobie codzienności bez kosmetyków, zabiegów w salonach piękności lub w zaciszu domowym. Niektórzy oczywiście idą dalej i próbują wspomóc naturę metodami inwazyjnymi, korzystając z dobrodziejstw chirurgii plastycznej.
Jednak przed  podjęciem decyzji o operacji, która zawsze niesie ze sobą pewne ryzyko, może warto zastanowić się nad innym rozwiązaniem? Podpatrzyliśmy, w jaki sposób dbają o siebie Japonki, których uroda i delikatność potrafi zachwycić niejednego z nas. Poniżej propozycje kilku niezwykle ciekawych gadżetów, które mogą okazać się bardzo przydatne w walce z niedoskonałościami natury.

  • Piękne policzki - Kogao Slim Face Pad Super

To niesamowite, ale wystarczy tylko pięć minut dziennie. Urządzenie to wyszczupla policzki i pomaga zachować ich jędrność. Regularne stosowanie powoduje, że są gładkie i nie widać nierówności, które pojawiają się wraz z upływem czasu.

  • Uśmiech bez obaw – Kogao Smile Lines Face BeltU

Uśmiech jest piękny i tej wersji się trzymajmy. To urządzenie pomoże zniwelować trwałe ślady na skórze, powstające głównie w okolicach ust. Sprawia, że skóra staje się sprężysta i jakby młodsza o kilka lat. Maska idealnie wpisze się w scenerię łazienki, będąc dopełnieniem długiej, relaksującej kąpieli.

  • Idealny nos - Hana Tsun Nose Straightener, Electric Beauty Lift High Nose straightens

Prostownica do nosa to świetna opcja dla tych, którzy mają kompleksy w związku z jego kształtem. Zgodnie ze wskazówkami producenta należy poświęcić dwadzieścia minut dziennie, aby w rezultacie poprawić jego profil. Wystarczy tylko delikatnie wsunąć klip do nozdrzy. Znacznie tańsza alternatywa dla operacji plastycznej.

  • Szczupła twarz - Face Slimmer Exercise Mouthpiece

Aby zapobiec zwiotczeniu mięśni twarzy, należy dbać o ich jędrność. W jaki sposób najlepiej? Oczywiście wykonując codziennie kilkuminutowe ćwiczenia typu głośne i wyraźne wymawianie głosek. I w tym właśnie kompleksowo pomoże specjalny ustnik - wyszczupli ją, napnie i sprawi, że zachowa ona młodzieńczy owal.

  • Coś dla oka -  Eye Slack Haruka

Zaledwie trzy minuty dziennie trzeba poświęcić, by uzyskać zadowalający efekt. Masażer działa na mięśnie wokół oczu, delikatnie stymulując je wibracjami. Usuwa oznaki zmęczenia oraz starzenia się skóry, pobudzając ją do działania.

  • Gładkie czoło - Oyasumi Goodnight Brow Stretcher

Głębokie zmarszczki na czole czy widoczne, pionowe bruzdy pomiędzy brwiami mogą być prawdziwą zmorą. Dla wszystkich tych, którzy pragną pozbyć się tego rodzaju problem, to proste urządzenie będzie najlepszym rozwiązaniem. Działa podczas snu najpierw rozgrzewając, a następnie rozciągając i nawilżając odpowiednio skórę.

Przeczytaj również:

 

 

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!