Jak dobrze znasz swoje ciało?
Jak dobrze znasz swoje ciało?
Nawet najładniejsze dziewczyny, za którymi ogląda się każdy chłopak, są często bardzo nieszczęśliwe z powodu swej figury, nosa, nóg lub choćby pępka. Niektóre potrafią perfekcyjnie tuszować swoje małe defekty, inne natomiast nieustannie nad nimi biadolą i najchętniej udałyby się do chirurga plastycznego. Czy dobrze czujesz się we własnej skórze? Czy prowadzisz zdrowy tryb życia? Czy jesteś od stóp do głów nastawiona tylko na to, aby być piękną? Nasz test wszystko to zdradzi.

1. Jak często w tygodniu bierzesz prysznic lub się kąpiesz?

1. Jak często w tygodniu bierzesz prysznic lub się kąpiesz?

2. Ile pieniędzy wydajesz średnio w miesiącu na kosme­tyki i ciuchy?

3. Najchętniej nosisz...

4. Czy używasz kremu na dzień i dezodorantu?

5. Ty...

6. Jak wielu znanych producentów kosmetyków potrafisz wymienić?

7. Jak nakładasz sobie makijaż?

8. Która z wypowiedzi najbardziej do Ciebie pasuje?

9. .Jest lato, ciepło, a Ty siedzisz w ulicznej kawiarence. Oczywiście, bardzo dużo ludzi przechodzi obok ciebie. W pierwszym rzędzie zwracasz uwagę na:

10. Prowadzisz kalendarzyk miesiączek?

11. Używasz perfum?

12. Czy sprawia Ci przyjemność słodka bielizna?

Spójrz w dół. Co masz teraz na nogach?

14. Do fryzjera chodzisz...

15. Sporty....

Jak dobrze znasz swoje ciało?

  1. You got: Należysz do dziewcząt klasy lux, które zapierają chłopakom dech w piersiach.

    Gdziekolwiek się pojawiasz, Twoje wejście działa niczym sceniczne show, a chłopcy jeden za drugim padają Ci do stóp - Twój wygląd należy, według Ciebie, do najważniejszych spraw na świecie i nie szczędzisz sobie ani trudu, ani pieniędzy, aby wydobyć z siebie to, co najlepsze. Twój duży plus: wiesz dokładnie, co zrobić, aby być piękną, i umiesz używać swego czaru zgodnie z celem. Masz wyjątkową świadomość swego ciała, a piękne rzeczy są Twoją namiętnością. Nic dziwnego, że niejeden chłopak traci przy Tobie rezon, zachowuje dystans do Ciebie i myśli: „Ręce z daleka od tej super-kobiety - czegoś takiego się nie tyka! ” Dla chłopców z określonymi zamiarami emitujesz odrobinę za wiele pewności siebie i roszczeniowego myślenia! Być może głęboko w środku wcale taka nie jesteś, jednakże na zewnątrz przyprawiasz chłopców o lęk. Nie wszystkich oczywiście. Są i tacy, którzy chętnie pokazują się z dziewczynami takimi jak ty! Prawdziwie romantyczny i poważny związek wymaga jednak trochę więcej skromności i mniej show!

  2. You got: 22222

    Należysz do dziewcząt, które równie dobrze poruszają się w markowych rzeczach, jak i w dżinsach i podkoszulkach. Udało Ci się zachować złoty środek, wyglądasz jednocześnie szarmancko i naturalnie. Twój wygląd jest oczywiście dla Ciebie ważny, ale główny nacisk kładziesz na pielęgnację, nie zaś na nadmierną, dekoracyjną kosmetykę. Nie chcesz przesadzić ze swoim wyglądem, a zabiegi kosmetyczne muszą być dla Ciebie nieskomplikowane i praktyczne. Nie kończące się ceremonie upiększające i godziny spędzane przed lustrem to dla Ciebie marnowanie czasu, który wolisz wykorzystać w inny sposób. W zasadzie jesteś dziewczyną marzeń każdego chłopaka: sexy -ale nie za bardzo, umalowana - ale nie za mocno, wesoła - ale nie nadmiernie. Co prawda chłopcy chętnie kręcą się wokół dziewcząt, które ekstremalnie rzucają się w oczy - i to może Cię mocno denerwować. Jednakże poobserwuj panów stworzenia dokładnie: o ile sprawa zaczyna dotyczyć poważnych zamiarów i prawdziwych uczuć, wolą oni o wiele bardziej naturalne dziewczęta (takie jak ty).

  3. You got: 3333

    Uroda jest w Twojej opinii sprawą dodatkową, co nie znaczy, że o nią nie dbasz! Jednakże maseczki czy też nawet jakieś ampułki są dla Ciebie absolutnie zbytecznym luksusem. Zupełnie nie rozumiesz też, dlaczego miałabyś wydać całe swoje kieszonkowe na jakiś krem. Także w sprawach ciuchów nie należysz koniecznie do tych, które zawsze noszą ostatni krzyk mody. W ogóle jesteś zdania, że uroda przemija, a prawdziwa wartość człowieka to jego osobowość. Jeśli chłopak nie akceptuje Cię także wtedy, kiedy nie masz makijażu i nosisz zwykłe dżinsy, wówczas raczej rezygnujesz. W rzeczywistości (prawie) każdy chłopak podziela Twoje zdanie. Ale faktem jest również, że (prawie) każdy chłopak mimo to chętnie zerka w stronę mocno umalowanych dziewczyn. I z ręką na sercu: czasami bardzo mocno Cię to dotyka, że inne dziewczyny wzbudzają więcej zainteresowania niż Ty. Moja rada: wypróbuj ze swoją przyjaciółką, co tkwi w Tobie! Zróbcie sobie prawdziwe popołudnie z kosmetykami i ciuchami... Być może odkryjesz przy tym, że z pomocą odrobiny odwagi i szminki możesz zrobić z siebie coś ciekawego, nie tracąc przy tym swej osobowości: nie musisz od razu wpaść do wiadra z farbami!

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!