Psychotest ukrytych lęków
Psychotest ukrytych lęków
Spójrz na obrazek i powiedz co widzisz jako pierwsze, i przekonaj się czego podświadomie boisz się najbardziej

Psychotest ukrytych lęków

 1. You got: Chociaż niektórzy mogą zastanawiać się ”jaka czaszka?”, tak naprawdę całe jasne tło ma kształt ludzkiej czaszki

  Uważa się, że ci, którzy w pierwszej kolejności widzą właśnie ją, mają coś na sumieniu. Ciąży im skrywana tajemnica, której nie dzielą nawet z najbliższymi. Wynika to z lęku przed odrzuceniem.

 2. You got: Dziewczynkę widzą osoby samodzielne i samowystarczalne.

  Niechętnie zwracają się do innych z prośbami o pomoc, preferują samotną walkę ze wszystkimi przeciwieństwami losu. Dla takich osób najtrudniejsze jest zmierzenie się z poczuciem utraty kontroli nad życiem i konieczność przyznania się do bezsilności i niewiedzy.

 3. You got: Jeśli to właśnie drzewa jako pierwsze rzuciły ci się w oczy, może to być znak, że szybko umiesz adaptować się do zmieniających się warunków.

  Nie masz problemów z zawieraniem nowych przyjaźni albo przyzwyczajaniem się do nowych miejsc. To, czego się boisz, to zmiany. Nie chcesz podejmować ryzyka, ale preferujesz życie zgodnie z ustalonym rytmem.

 4. You got: Chłopiec za drzewem zwraca uwagę osób, które boją się samotności.

  Najważniejsza dla nich jest rodzina i przyjaciele, gdyż żyją w przekonaniu, że bez nich sobie nie poradzą. Boją się zostać bez wsparcia bliskich osób.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!