Test charakteru na podstawie najczęściej rysowanych obrazków
Test charakteru na podstawie najczęściej rysowanych obrazków
Często podczas zebrań, narad, konferencji lub w trakcie rozmów telefonicznych rysujemy różnego rodzaju bazgroły, bohomazy czy zawijasy, niejednokrotnie bezwiednie. Gdyby przeanalizować „dzieła” wykonane przez jednego autora, okaże się, że pewien motyw lub motywy powtarzają się najczęściej. Mówią one o niektórych ce-chach naszego charakteru.

Podczas narad, rozmów telefonicznych, spotkań, lekcji najczęściej rysujesz:

Podczas narad, rozmów telefonicznych, spotkań, lekcji najczęściej rysujesz:

Test charakteru na podstawie najczęściej rysowanych obrazków

 1. You got: FRYZURY

  Jesteś typem refleksyjnym, lubisz filozofować. Twoje uczucia są szlachetne. Kochasz piękno w każdej postaci. Masz zdolności artystyczne.

 2. You got: ZWIERZĘTA

  Lubisz dzieci, zwierzęta i przyrodę. Masz wrodzoną skłonność do roztaczania opieki nad innymi, stąd Twoja mocna więź z rodziną. Odczuwasz czasem potrzebę bycia w samotności.

 3. You got: KARYKATURY

  Czujesz się nieadekwatnie do wieku. Za dużo myślisz o przyszłości i planujesz na wyrost. Masz zmysł krytyczny. Czasem cechuje Cię złośliwość.

 4. You got: TWARZE LUB PROFILE

  Akceptujesz siebie takim, jaki jesteś, i tak samo akceptujesz swoich przyjaciół. Jesteś szczery, prostolinijny i nie lubisz niejasnych sytuacji. Masz poczucie humoru. Twoje główne walory to zdrowy rozsądek i zawodowa solidność.

 5. You got: POSTACIE NIERZECZYWISTE

  Jesteś nieufny i pełen wahań. Brak zdecydowania ciąży na efektach Twojej pracy i na powodzeniu życiowym. Lubisz przyjaźnić się z ludźmi życzliwymi, a jednocześnie stanowczymi. Za bardzo sugerujesz się opinią innych.

 6. You got: TWARZE UŚMIECHNIĘTE

  Jesteś energiczny i bystry. Nie miewasz zbytnich skrupułów, jeśli chodzi o przeprowadzenie swoich planów. Dla najbliższych jesteś pełen ofiarności, ale nie zawsze można na Ciebie liczyć.

 7. You got: TWARZE SMUTNE

  Cechuje Cię skrytość i melancholia. Chciałbyś być podziwiany i doceniany przez otoczenie. Wysoko cenisz swoje możliwości i wykazujesz wiele ambicji zawodowej.

 8. You got: RYSUNKI SCIENCE - FICTION

  Chcesz zadziwić otoczenie swoją osobowością. Pragniesz się podobać. Marzysz o życiu idealnym, nudzisz się jednak szybko tym, co Cię otacza.

 9. You got: RYSUNKI TECHNICZNE

  Fascynuje Cię postęp techniczny. Zarówno w pracy, dyskusjach, jak i nauce jesteś dociekliwy i sumienny. Interesujesz się wszelakimi nowościami naukowymi z dziedziny techniki.

 10. You got: BROŃ

  Twoje główne cechy to pasja i namiętność. W miłości cenisz walkę i zdecydowanie. W przyjaźni jesteś wierny i serdeczny.

 11. You got: SPIRALE

  Posiadasz skłonności do komplikowania sobie życia. Cechuje Cię wielka żywotność i pasja do hazardu. Niejednokrotnie za wiele wymagasz od siebie i od innych.

 12. You got: STRZAŁY

  Innych osądzasz zbyt szybko i zbyt surowo. Działasz spontanicznie, czasem nawet agresywnie. Zdarza Ci się żałować swych pochopnych decyzji.

 13. You got: RYSUNKI GEOMETRYCZNE

  Jesteś sentymentalny. Kochasz rodzinę, cenisz przyjaciół. W stosunku do otoczenia jesteś delikatny i wrażliwy. Cechuje cię duża wyobraźnia.

 14. You got: KOŁA

  Masz oryginalny pogląd na życie, przez co nierzadko popadasz w konflikty z otoczeniem. Mimo pozorów cechuje Cię szlachetność w postępowaniu.

 15. You got: ORNAMENTY

  Lubisz porządek i ład. Masz nawet skłonności do pedanterii. Jesteś sumienny i pracowity, lecz nie masz do ludzi zaufania.

 16. You got: MOTYWY DEKORACYJNE

  Umiesz urządzić sobie życie. Pracujesz planowo, intensywnie i czasami bez skrupułów dążysz do celu. Masz poczucie realizmu. Jesteś praktyczny i konsekwentny.

 17. You got: KWADRATY

  Jesteś zbyt powierzchowny w tym, co robisz. Za szybko podejmujesz decyzje, a później przychodzi Ci ponosić tego skutki. W Twoim otoczeniu lubisz stwarzać pozory alfy i omegi.

 18. You got: ZYGZAKI

  Cechuje Cię wielka pracowitość. Urodzony z Ciebie entuzjasta i społecznik. Często eksplodujesz pomysłami, ale i gniewem.

 19. You got: PLAMY

  Odznaczasz się inteligencją i rozsądkiem. Dla otoczenia jesteś życzliwy i chętny do pomocy. Nie obawiasz się ryzyka ani walki, ale uczciwej.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!