Test: Czy jesteś domatorką?
Konieczność posiadania własnego miejsca jest równie silna w każdym z nas, niemniej jednak ilość czasu, jaki człowiek spędza we własnym domu jest predyspozycją indywidualną. Osoby otwarte, ciekawe świata i jego uroków przywiązują mniejszą wagę do swojego mieszkania, cenią w nim przede wszystkim funkcjonalność i użyteczność, natomiast ludzie o spokojnym, mniej towarzyskim usposobieniu wykazują większą dbałość o dom i więcej czasu w nim spędzają.

Wolny wieczór najchętniej spędzisz:

Wolny wieczór najchętniej spędzisz:

Z przyjaciółmi spotykasz się zwykle:

W twoim domu znajdują się:

Posiłki najchętniej spożywasz:

Dziennie poza domem spędzasz:

Wieczorem jesteś w domu:

Podczas urlopu wyjedziesz:

Najlepiej wysypiasz się:

Zawsze marzyłaś:

Nade wszystko cenisz:

Test: Czy jesteś domatorką?

  1. You got: Najlepiej będzie, jeśli dasz ogłoszenie do pra­sy, że chcesz wynająć własne mieszkanie.

    Lokato­rzy opłacą ci czynsz i pewnie nie będzie im zbytnio przeszkadzać, jeżeli od czasu do czasu wpadniesz, aby wziąć prysznic i zdrzemnąć się kilka godzin. A teraz poważnie: Nie jesteś jeszcze na eta­pie, w którym człowiek poszukuje stabilizacji. Dla ciebie to chwilowa potrzeba. Jesteś osobą ciekawą świata, otwartą na nowe wyzwania. Nie znosisz monotonii, lubisz, kiedy coś się wokół ciebie dzie­je. Nie ma nic złego w tym, że człowiek korzysta z życia - dzięki temu zdobywa ciekawe doświad­czenia, wzbogaca swoją wiedzę o świecie i innych ludziach. Zapewne z czasem uroki przebywania poza domem staną się dla ciebie nieco mniej atrak­cyjne, a wtedy chętnie do niego powrócisz.

  2. You got: Choć lubisz przebywać w domu, trudno cię nazwać domatorką.

    Równie miło jak w zaciszu do­mowym, spędzasz czas w gronie przyjaciół, a twoje mieszkanie jest nie tyle przytulne, co raczej funk­cjonalne. Należysz do ludzi, którzy wiedzą, czego chcą i właściwie ustalają własne hierarchie warto­ści. Jesteś osobą praktyczną, potrafiącą sobie radzić w każdych warunkach, bo do nich właściwie przy­stosowujesz swoje potrzeby, a nie na odwrót. I jak chyba widać - dobrze na tym wychodzisz.

  3. You got: Jesteś urodzoną domatorką.

    Marzysz o przy­tulnym gniazdku, w którym czułabyś się bezpiecz­nie. Starasz się, by twoje mieszkanie było estetycz­ne, starannie dobierasz każdy szczegół do jego wystroju. Z natury jesteś osobą spokojną, ceniącą ciepło domowego ogniska. Nie lubisz licznego to­warzystwa, a spędzanie czasu w domu sprawia ci prawdziwą przyjemność - to tu czujesz się najle­piej.

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!