Test: Jaki typ mężczyzny do ciebie pasuje?
Test: Jaki typ mężczyzny do ciebie pasuje?
Odpowiedz szczerze na 7 prostych pytań testu, a my powiemy tobie, jaki typ mężczyzny pasuje do twojej osoby.

Prawdziwy facet jest...

Prawdziwy facet jest...

Czy lubisz zadbanych mężczyzn?

Twoje serce zdobędzie mężczyzna...

Czy facet powinien mieć jakieś domowe obowiązki?

Gdzie chciałabyś poznać swojego partnera?

Jakich cech u panów nie tolerujesz?

Test: Jaki typ mężczyzny do ciebie pasuje?

 1. You got: Złota rączka

  Twój wymarzony mężczyzna powinien zapewnić ci poczucie bezpieczeństwa i wziąć na siebie tę bardziej męską cześć życia. Naprawy w domu, samochód, prace w ogrodzie – to twoim zdaniem zajęcia typowo męskie. Ty chętnie się zajmiesz dbaniem o ognisko domowe i odpowiednią atmosferę w kuchni oraz sypialni. Twój facet powinien się znać na wszystkim, mieć grono dobrych kolegów, ale wolny czas spędzać raczej z tobą i dziećmi. Dla ciebie mężczyzna musi być jak skała, na której możesz się oprzeć. W życiu cenisz spokój, wierność i stabilizację, a taki partner właśnie to ci zapewni.

 2. You got: Samiec alfa

  Ty – mała kobietka, on – duży, umięśniony facet. Mężczyzna powinien pociągać cię siłą, przebojowością, umiejętnością radzenia sobie w życiu. Wysportowany typ z zasobnym portfelem na pewno zwróci twoją uwagę. Odpowiada ci bowiem tradycyjny podział obowiązków: on – głowa rodziny, ty – jego kobiece, zadbane wsparcie. W życiu doceniasz wygodę, odpowiedni poziom i zagraniczne wakacje, na które jeździsz z rodziną i gronem znajomych. Bardzo dużą wagę przykładasz do własnego wyglądu, chcesz bowiem zadowolić swojego mężczyznę.

 3. You got: Intelektualista

  Jesteś kobietą inteligentną i tego samego wymagasz od partnera. Twoim żywiołem są dyskusja, poznawanie nowych rzeczy, dlatego w mężczyźnie najbardziej urzekają cię jego wiedza, umysł i wysokie IQ. Lubisz czytać, przerzucać się powiedzonkami, dlatego razem z partnerem chciałabyś spędzać wieczory, grając w gry planszowe, kalambury lub omawiając nowości książkowe. Oczywiście codzienność to nie tylko słowa, ale również czyny, jednak jesteś w stanie przejąć na siebie praktyczną stronę rzeczywistości, jeżeli tylko on zadba o duchową i emocjonalną stronę związku.

 4. You got: Ekolog

  Twój mężczyzna powinien doskonale znać nowe trendy, szanować naturę i troszczyć się o środowisko. To partner duchowy, intelektualny i fizyczny. Ty jesteś aktywna, zaangażowana, pełna pomysłów, więc facet twojego życia także powinien taki być. W końcu dookoła tyle się dzieje. Nienawidzisz nudy, klapek na oczach i głupoty. Lubisz mężczyzn bardzo energicznych, niebanalnych, stale poszukujących. Chcesz stworzyć dom wymykający się stereotypom i rodzinę, w której wszyscy członkowie będą mieli poczucie wolności.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!