Test: Jeśli zdradzi cię mąż/chłopak/narzeczony
Test: Jeśli zdradzi cię mąż/chłopak/narzeczony
Jeśli zwróciłaby się do Ciebie najbliższa przyjaciółka o radę, gdyż nieoczekiwanie dowiedziała się, że mąż ją zdradza, co byś jej wówczas doradziła? Udzielona rada będzie jednocześnie charakterystyką Twojej osobowości, gdyż w takiej sytuacji reagowałabyś analogicznie. Z 12 podanych rad wybierz tę, której byś udzieliła innej osobie, a następnie przeczytaj, co o Twojej reakcji sądzą psycholodzy.

Jakiej rady udzielisz zdradzonej przyjaciółce?

Jakiej rady udzielisz zdradzonej przyjaciółce?

Test: Jeśli zdradzi cię mąż/chłopak/narzeczony

 1. You got: W istocie jesteś osobą wielkoduszną, lecz wiele robisz, aby sprawić na otoczeniu zgoła odmienne wrażenie.

   Starasz się być zdecydowana i konsekwentna w działaniu. Podejmujesz niejednokrotnie decyzje dramatyczne lub takie, których skutki ponosisz przez dłuższy czas. Rzadko przyznajesz się do błędu, a jeszcze rzadziej zmieniasz swoje postanowienie, gdyż jesteś uparta.

 2. You got: Jesteś kobietą mądrą i rozważną.

   Dobrze znasz życie i męską naturę Starasz się wnikać w istotę sprawy, a nie kierować się zewnętrznymi symptomami. Wiesz, że cierpliwość i milczenie są cnotą. W małżeństwie trzeba umieć milczeć, bo małżeństwo bez milczenia jest jak samochód bez hamulców.

 3. You got: Wymagasz dużo od siebie i od innych.

  Wszelkie odstępstwa od przyjętych zasad i zobowiązań traktujesz niezwykle surowo. Zastanów się, czy nie jesteś za mało tolerancyjna? Czy dzielenie wszystkiego na czarne i białe zbytnio nie utrudnia Ci życia.

 4. You got: Jesteś kobietą z charakterem, tyle że trudnym dla bliźnich.

   Twoja gwałtowność i nieopanowane odruchy często udramatyczniają sytuację. Nie masz nawet czasu zastanowić się nad racjami drugiej strony, nad jej punktem widzenia.

 5. You got: Jesteś niezwykle praktyczną i doświadczoną życiowo kobietą.

  Potrafisz znaleźć wyjście nawet z najbardziej kłopotliwych sytuacji, w tym i sercowych. Odważnie stawiasz czoła przeciwnościom.

 6. You got: Cechuje Cię romantyzm i pogoda ducha.

   Lubisz towarzystwo i urozmaicone życie. Do ludzi jesteś nastawiona życzliwie i serdecznie. Nie narzucaj za bardzo swojej woli.

 7. You got: Często działasz pod wpływem pierwszych impulsów lub emocji.

   Staraj się przeanalizować sprawę, a dopiero potem działaj. Za bardzo wierzysz w skuteczność swoich argumentów i improwizację.

 8. You got: W chwilach zagrożenia nie zważasz na nic.

   Chcesz, aby o Twoich krokach wiedziało otoczenie. Działaj mniej ekspresyjnie, a bardziej polegaj na sile argumentów. Zachowaj też większą dyskrecję w tym, co przeżywasz.

 9. You got: Lepiej Ci nie wchodzić w drogę, gdyż doznane urazy pamiętasz długo.

   Jesteś zawzięta i nieskora do kompromisów. Z drugiej strony dotrzymujesz zobowiązań i można na Tobie polegać w trudnych sytuacjach.

 10. You got: Na życie patrzysz realnie.

   Z doznanych upokorzeń potrafisz uzyskać dla siebie rekompensatę. Do wielu spraw podchodzisz praktycznie. Potrafisz sobie wiele przetłumaczyć i jesteś w stanie wybaczyć drugiej osobie. Nie tracisz też poczucia humoru.

 11. You got: Wzięcie odwetu w myśl zasady „oko za oko

  Dla bliskiej osoby jesteś w stanie przenosić góry, ale jeśli ten ktoś okaże się nielojalny, to biada mu. Twoja gwałtowność równa jest namiętności, a te dwa żywioły tworzą w sercu burzę o sile rozszalałego huraganu.

 12. You got: Powinnaś zmienić swoje postępowanie.

    Twoja nadopiekuńczość i uszczęśliwianie na siłę czasem nuży. Natomiast podejrzliwość i kontrola nie wróży większych sukcesów.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!