Test: Wskaż swój ulubiony kolor, a my powiem ci kim jesteś.
Test: Wskaż swój ulubiony kolor, a my powiem ci kim jesteś.
Barwy w życiu człowieka odgrywają niebagatelną rolę. Bez nich życie byłoby szare i jakże zubożone. Potwierdzony został naukowo wpływ kolorów na psychikę ludzką, np. kolor czerwony potęguje napięcie nerwowe, a zieleń łagodzi. Każdy ma posiada swoje ulubione kolory, co ma niewątpliwy związek z jego życiem wewnętrznym. Z niżej podanych kolorów wybierz jeden, najbardziej odpowiadający Twoim upodobaniom, a następnie prze-czytaj swoją charakterystykę.

Powiedz nam jaki jest Twój ulubiony kolor:

Powiedz nam jaki jest Twój ulubiony kolor:

Test: Wskaż swój ulubiony kolor, a my powiem ci kim jesteś.

 1. You got: Cechuje Cię dynamizm, aktywność i zdecydowanie, i to zarówno w postanowieniach, jak i działaniu.

  Nie lubisz niedomówień ani dwuznacznych sytuacji. Bardziej odpowiada Ci męskie niż damskie towarzystwo, jak również lepiej czujesz się w spodniach niż w spódnicy. Gustujesz w mężczyznach silnych i zdecydowanych, ale najczęściej podobasz się mężczyznom słabszym psychicznie i taki mężczyzna pozostaje zazwyczaj Twoim stałym partnerem.

 2. You got: Dążysz do życia w przyjaźni z całym światem.

  Wykazujesz dużo cierpliwości i zrównoważenia. Lubisz i umiesz korzystać z życia. Umiesz dobrze gotować i gustownie się ubierać. Wytrwale zmierzasz do upatrzonego celu, a kiedy Ci się to uda, potrafisz utrzymać zdobycze. Odczuwasz też potrzebę utwierdzenia się w poczuciu własnej wartości. Imponują Ci również atrybuty władzy. Twoją zasadniczą troską jest jednak zbudowanie solidnego gniazdka domowego i stałe upiększanie go.

 3. You got: Twoją główną cechą jest ambicja i zdolność dostosowania się do każdej sytuacji. Krok po kroku, ale przez cały czas pniesz się w górę.

   Ogromną rolę odgrywa u Ciebie życie wewnętrzne, natomiast trudniej nawiązujesz kontakt duchowy z otoczeniem. Cechuje Cię skrytość myśli i odczuć. Życie traktujesz poważnie, a w uczuciach jesteś stała i wierna.

 4. You got: Wykazujesz wrodzoną dążność do dominacji i efekciarstwa.

  Twoje zachowanie na co dzień zależy w dużym stopniu od nastroju w danej chwili. Nieraz potrafisz być miła, uprzejma, a przynajmniej znośna, a kiedy indziej - bez specjalnego powodu - bywasz agresywna lub arogancka. Dążysz do pełnej niezależności i do wyłącznego decydowania o swoim losie. Kochasz muzykę, sztukę i rozrywkę. W towarzystwie zawsze potrafisz zaakcentować swoją obecność.

 5. You got: Z jednej strony cechuje Cię duża zmienność, a z drugiej strony wielka wrażliwość zmysłowa, emocjonalna I moralna.

  Brak Ci jednak wiary w powodzenie realizowanych planów. Obawiasz się nie znanych bliżej przeszkód, kłopotów lub czyhających wszędzie zagrożeń i niebezpieczeństw. Twoją zaletą jest umiejętność dostosowania się do otoczenia. W kontaktach towarzyskich jesteś dobrą kandydatką na przyjaciela.

 6. You got: W kontaktach z ludźmi jesteś przyjacielska, komunikatywna i naturalna.

  Czujesz się dobrze w każdym gronie, ale najbardziej odpowiada Ci wesołe towarzystwo i pełna beztroska. Temperamentem i pogodą ducha zdobywasz sobie sympatię otoczenia. Na pewno nie zaliczasz się do hipokrytek. Co myślisz, to i mówisz wprost. Trudno jest Ci też dochować czyjejś tajemnicy.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!