Recenzja filmu: Serce nie sługa (2005) - Gdzie obejrzeć cały film online za darmo z lektorem?
Recenzja filmu: Serce nie sługa (2005)   - Gdzie obejrzeć cały film online za darmo z lektorem?
Muszę powiedzieć, że bardzo podobał mi się ten film. Może akurat byłem w nastroju do tego typu komedii, a może podpasowało mi poczucie humoru Youngera. Nie wiem, ważne jest to, że półtorej godziny przed telewizorem spędziłem w miłej atmosferze.

Obsada Filmu: Serce nie sługa (2005)

  • reżyseria i scenariusz: Ben Younger
  • aktorzy: Uma Thurman, Meryl Streep, Bryan Greenberg
  • zdjęcia: William Rexer
  • muzyka: Ryan Shore

Recenzja Filmu: Serce nie sługa (2005)

Zdecydowałem się obejrzeć "Serce nie sługa" ze względu na Meryl Streep, która jak się kolejny już raz (po kilku minutach filmu) potwierdziło, jest genialną aktorką, która nie gra w przeciętnych filmach.  Przy okazji wreszcie spodobała mi się gra aktorska Umy Thurman, która bardzo dobrze wcieliła się w Rafi.

"Serce nie sługa" jest bardzo miłym i optymistycznym filmem.  Można powiedzieć, że jest to komedia, ale bez przesady.  Jest tu kilka śmiesznych gagów i komicznych sytuacji, które rozweselają, ale nie aż tak bardzo by nie móc wytrzymać ze śmiechu.  Ponadto film zbliża się czasem do dramatu i całkiem nieźle mu to wychodzi.  Całość poprowadzona jest dobrze ale czasem zbyt wolno.  Na szczęście bohaterowie są ciekawi i sympatyczni, przez co nawet niektóre dłużyzny da się spokojnie przeżyć. 

Younger serwuje nam ciekawy pomysł na samym początku i o dziwo wykorzystuje go bardzo dobrze.  Film jest inteligentny, dialogi dobrze napisane, bohaterowie nie denerwują i co najważniejsze i rzadkie w tego typu obrazach, zakończenie jest nieprzesłodzone i nawet można powiedzieć, że poważne.

Plus: całkiem ładne zdjęcia oraz bardzo ciekawa muzyka przy napisach początkowych.

Gdzie obejrzec film: Serce nie sługa (2005)

Film dostępny tylko za pośrednictwem płatnych platform VOD.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!