Czy można nauczyć się orgazmu?
Czy można nauczyć się orgazmu?
Mam 24 lata, współżyję od 3 lat, ale zaledwie kilka razy udało mi się osiągnąć orgazm, mimo że mój chłopak bardzo się stara. Przeczytałam, że kobieta powinna się orgazmu nauczyć, ale nie wiem jak...

Kobiecy orgazm jest inny niż męski, o wiele bardziej złożony. Aby go osiągnąć, nie wystarczy technika - ważne jest nastawienie psychiczne, świadomość własnego ciała i umiejętność komunikowania się z partnerem. Aby pomóc sobie, warto stosować się do pewnych zasad.

Proszę zatem wypróbować wszelkie rodzaje dotykania i pocałunków, które sprawiają pani przyjemność, tak by osiągnąć podniecenie i obfite nawilżenie pochwy. Nie powinno to jednak trwać długo, gdyż wtedy wilgoć zanika, a przedłużone pieszczoty mogą drażnić. Jeśli poczuje pani gotowość na zbliżenie, proszę dać znać partnerowi, żeby w panią wniknął.

Ważny jest oddech. Jego rytm trzeba dostosować do falowania miednicy. Jeśli nauczy się pani łączyć ruch miednicy w górę z wydechem, wówczas osiągnie pani najwyższy poziom ekscytacji. Ale to wymaga ćwiczeń. Podczas stosunku proszę się nie usztywniać, tylko poruszać swobodnie biodrami. Kołysać się, stapiać się z partnerem. To trochę trwa, ale przy mądrym partnerze daje dobre efekty.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!