Sennik: uprawiać seks ze znajomym/ze znajomą , uprawiać seks z członkiem rodziny.
Sennik: uprawiać seks ze znajomym/ze znajomą , uprawiać seks z członkiem rodziny.
Uprawiasz seks z kimś', kogo dobrze znasz, ale nie jest twoim partnerem lub partnerką - z bliskim przyjacielem, współpracownikiem, swoim byłym lub byłą, przelotnym znajomym, a nawet mężem lub żoną przyjaciela. W prawdziwym życiu nie musisz odczuwać pociągu do tej osoby, ale we śnie nie powstrzymuje cię to przed wejściem w intymną relację.

Do tej grupy należą też niepokojące sny kazirodcze, w których uprawiasz seks z członkiem rodziny.

Interpretacja snu

Seks we śnie z kimś, kogo znasz można zinterpretować dosłownie, jako wyraz twojego żarliwego uczucia, które pozostaje tajemnicą albo rezultat sygnałów odbieranych przez twój nieświadomy umysł od tej drugiej osoby, która potajemnie czuje do ciebie pociąg. Spróbuj zdać się na intuicję: czy naprawdę uważasz, że osoba, o której śnisz skrycie się w tobie podkochuje? Albo że ty odwzajemniasz jej uczucia, chociaż nie zdajesz sobie z tego sprawy? Jeśli tak jest, a okoliczności życiowe nie pozwalają ci spełnić tych pragnień, być może jest to akceptowalny środek, którego twój nieświadomy umysł używa, żeby te uczucia wyrazić.

Jednak w większości przypadków błędem byłoby interpretować te sny dosłownie. W świecie snów seks często symbolizuje wiele różnych relacji pomiędzy dwojgiem ludzi. Zastanów się, co uosabia człowiek z twojego snu -jaką wartość, cel, osiągnięcie, problem - i czy ta wartość lub kwestia aktualnie cię absorbuje. Jeżeli partner lub partnerka ze snu budzi twoją odrazę, ustal z jakiego powodu - i czy jakaś inna sfera życia wywołuje takie nieprzyjemne wrażenie.

Sny kazirodcze rzadko są sygnałem stłumionego molestowania seksualnego. Twój nieświadomy umysł może budować tu bardziej złożony i metaforyczny związek. Niewykluczone, że twój obecny partner lub partnerka jest pod jakimś' względem podobny do członka rodziny, a w prawdziwym życiu reagujesz na niego tymi samymi starymi mechanizmami zachowania. Czasem taki sen dowodzi, iż jesteś zbyt „blisko” z rodziną - nie chodzi o seks, ale o niedyskrecję, wtrącanie się nawzajem w swoje sprawy i naruszanie osobistych granic.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!