Test na atrakcyjność seksualną.
Test na atrakcyjność seksualną.
Poniższy test ma na celu określenie twojej seksualnej atrakcyjności w oczach obecnego bądź potencjalnego partnera, jego wyniki pomogą ci określić twój własny stosunek do seksu - dowiesz się, co powinnaś robić, by wasz związek jak najdłużej nie tracił na swej świeżości i cieszył was oboje.

Sądzisz, że rozmowy o seksie w towarzystwie są:

Sądzisz, że rozmowy o seksie w towarzystwie są:

Czy śmieszą cię dowcipy na tematy seksualne?

Kiedy oglądasz film zawierający wiele odważ­nych scen erotycznych:

Uważasz, że zakupy w sex shopie:

Kupienie prezerwatyw w miejscu, w którym oprócz ciebie i sprzedawcy znajduje się kilka przypadkowych osób, byłoby dla ciebie:

Mając do dyspozycji dwóch lekarzy gineko­logów - kobietę i mężczyznę - na badanie pój­dziesz:

Kiedy twój partner chcąc ożywić i urozmaicić wasze pożycie, proponuje ci wykorzystanie spe­cjalistycznych gadżetów:

Uważasz, że szybki seks w ciągu dnia jest:

Należysz do osób, które uprawiają seks:

Zauważasz, iż ostatnimi czasy twój partner ma mniejszą ochotę na seks:

Czy sądzisz, że seks i miłość to dwie sprawy, których się nie rozdziela?

W twojej szafie najwięcej miejsca zajmują:

Czy sądzisz, że kobieta będąc w domu nic musi starać się o atrakcyjny wygląd w oczach swojego partnera?

Kiedy na ulicy ogląda się za tobą nieznajomy przystojny mężczyzna:

Test na atrakcyjność seksualną.

  1. You got: Niewątpliwie należysz do osób o roman­tycznej i refleksyjnej naturze.

    Seks jest dla ciebie jedynie dopełnieniem uczucia miłości. Zanim po­zwolisz mężczyźnie na bliski kontakt z tobą, mu­sisz go najpierw pokochać - dopiero wtedy czujesz, że budzi się w tobie twoja seksualność. Jeśli trafisz na odpowiedniego partnera, masz szansę na prze­życie niezapomnianej przygody miłosnej pełnej romantycznych uniesień. Musisz jednakże liczyć się z tym, iż mężczyzn o prawdziwie nastrojowej naturze jest niewielu - większość patrzy na kobietę jak na obiekt seksualny, ocenia wygląd zewnętrz­ny i seksapil, dopiero później zaczyna dostrzegać i doceniać zalety intelektu. Cóż, tacy są mężczyź­ni. Jeżeli chcesz zwrócić na siebie uwagę któregoś z nich, i co więcej, zatrzymać go przy sobie, powin­naś zadbać o wyeksponowanie własnej kobiecości - a kiedy on połknie haczyk, możesz zacząć stawiać warunki!

  2. You got: Można powiedzieć, że jesteś osobą, któ­ra dobrze wie, czego chce i potrafi to osiągnąć.

    W twoim przypadku zasada ta potwierdza się rów­nież w sprawach dotyczących sfery seksu. Wiesz, jak sprawić, by mężczyzna, którego pragniesz, stracił dla ciebie głowę. Umiejętnie wykorzystu­jesz swój seksapil i raczej nie narzekasz na brak powodzenia u płci przeciwnej. Ludzką seksualność traktujesz jako coś naturalnego, nie tłumisz wła­snych potrzeb. Seks odgrywa ważną rolę w twoim życiu, nigdy naczelną. Jesteś pewna swojej wartości i atrakcyjności - tak trzymaj!

  3. You got: Można powiedzieć, że seks zajmuje na­czelne miejsce w twoim życiu.

    Niemalże wszystko kręci się wokół niego - emanujesz zmysłowością i nie stronisz od erotycznych przygód. Jeśli w parze z takim postępowaniem idzie także odpowiedzial­ność - nie ma nic złego w tym, co robisz. Musisz jednakże pamiętać, iż życie nie składa się jedynie z samych przyjemności - kiedyś nadejdzie pora, w której zapragniesz pewnej stabilizacji, a wtedy będziesz musiała poskromić nieco swój tempera­ment. I choć teraz zapewne trudno ci opędzić się od zainteresowania ze strony męskiej populacji, możliwe, że w przyszłości również niełatwo ci bę­dzie utrzymać przy sobie tego wymarzonego. Ża­den me poczuje się wystarczająco pewnie, dopóki będzie się za tobą oglądać zbyt wielu innych. Mo­żesz podobać się wszystkim, ale twój mężczyzna musi w stu procentach wiedzieć, że należysz tylko do niego!

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!