Super Mario Bros. (2023) - cały film online za darmo z lektorem.
Super Mario Bros.  (2023)  - cały film online za darmo z lektorem.
Najnowszy zwiastun filmu Super Mario Bros. ponownie rozpalił szum wokół animowanego przeboju. Zawierający mnóstwo pisanek, nowe postaci i niezapomniane chwile, ten zwiastun przekonał widzów, że ta kontrowersyjna gra wideo stanie się kolejną wielką rzeczą w Hollywood.

Czy film Super Mario Bros może zakończyć 30 lat okropnych filmów z gier wideo?

Bob Hoskins nazwał oryginalny spin-off Nintendo „najgorszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłem”, która od tamtej pory nadała ton filmom z gier wideo – czy ten najnowszy projekt może przełamać ten trend?

Najgorsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem? Super Mario Bros. To był pieprzony koszmar. Całe to doświadczenie było jednym wielkim  koszmarem. Reżyserem był mąż i żona, których arogancja została wzięta za talent. Po tylu tygodniach ich własny agent kazał im zejść z planu! Kurwa koszmar. Cholerni idioci.

To są słowa nieżyjącego już, wspaniałego Boba Hoskinsa skierowane do Simona Hattenstone'a z Guardiana w 2007 roku. Każdy, kto rzeczywiście widział przerażająco zły film z 1993 roku, o którym mówi, znany jako pierwsza mainstreamowa adaptacja gry wideo, może się zastanawiać, dlaczego teraz dostaniemy remake. Oto Dennis Hopper, który grał złoczyńcę, króla Koopę, mówi o  swoich własnych odczuciach na temat filmu: „Nakręciłem film zatytułowany Super Mario Bros, a mój ówczesny sześcioletni syn – teraz ma 18 lat – powiedział:„ Tato, myślę że  jesteś całkiem niezłym aktorem, ale dlaczego grałeś tego okropnego faceta, Kinga Koopę w Super Mario Bros?” A ja powiedziałem: „Cóż, Henry, zrobiłem to, żebyś mógł mieć buty”, a on powiedział: „Tato , nie potrzebuję aż tak bardzo butów”.

   Na szczęście nie jesteśmy już w latach 90., a Hollywood nie stara się, aby każda gra wideo stała się spektakularną akcją na żywo, być może dlatego, że są zbyt zajęci przekształcaniem starych animowanych klasyków w hity.  Dwa lata po oryginalnym filmie Super Mario Bros z 1993 roku pojawił się Toy Story, który udowodnił, że kręcenie filmów fantasy często działa lepiej, gdy pojawia się jako  animacja. Niesamowity sukces animacji CGI po tym filmie, a ostatnio przyjęcie przez The Lego Movie -kina jako sposobu na utrzymanie pochłonięcia rodziców i dzieci tym samym filmem na zupełnie różnych poziomach, oznacza, że ​​nie musimy już panikować przed wyruszeniem do kina.

Recenzja Filmu: Super Mario Bross (2023)

Najnowszy zwiastun filmu Super Mario Bros. ponownie rozpalił szum wokół animowanego przeboju. Zawierający mnóstwo pisanek, nowe postaci i niezapomniane chwile, ten zwiastun przekonał widzów, że ta kontrowersyjna gra wideo stanie się kolejną wielką rzeczą w Hollywood.

Chociaż wiele osób skrytykowało  ten film jeszcze przed jego premierą, to jednak wydaje się, że wszystko, co do tej pory udostępniło studio, wysłało całą tę nienawiść i wątpliwości do  klozetu. Oto powody, dla których film Super Mario Bros. będzie miał  sam zadowolonych widzów, gdy będzie miał swoją premierę w 2023 roku.

Humor.

Tego należy się spodziewać po Illumination, studiu, które dało światu przezabawne zdjęcia, takie jak Despicable Me i The Secret Life of Pets. Podobnie jak pierwszy zwiastun filmu, drugi zwiastun zawiera wiele komediowych momentów, na przykład gdy Mario przedziera się przez tor przeszkód, Donkey Kong bije go do nieprzytomności, a Cheep-Cheep próbuje zjeść jego twarz.Ale Mario nie jest jedynym obiektem żartów w tym dziwnym, nowym świecie. Mnóstwo widzów musiało pekać ze smiechu, gdy Bowser oderwał kawałek wąsa Luigiemu. Wszystkie te histeryczne momenty z pewnością sprawią, że widzowie będą oglądać i śmiać się.

Świat Super Mario

Reżyser wykonał świetną robotę, przenosząc Królestwo Grzybów i wiele światów poza nim na duży ekran. Jest to widoczne w ujęciu mapy Peach, która przedstawia wiele królestw tworzących jej świat. Takie królestwa obejmują jeden, w którym mieszka Donkey Kong i jego przyjaciele, oraz drugi, w którym Yoshi wędrują swobodnie.

Dbałość o szczegóły


Każde ujęcie musiało  być zaplanowane co do piksela podczas tworzenia filmu generowanego komputerowo, a Nintendo i Illumination nie zawiodło. Twórcy filmu dali widzom wiele efektownych kadrów kolorowych i fantastycznych światów, od cudownie dziwnego Królestwa Grzybów po latający statek lawy Bowsera.Wygląda na to, że Mario i publiczność znaleźli się w animowanym królestwie podobnym do Czarnoksiężnika z Krainy Oz, a szczegóły każdego obrazu to mistrzowska klasa animacji. Illumination udowadnia tym samym, że jest studiem, które naprawdę może rywalizować z takimi studiami jak Disney czy Pixar.

Księżniczka Peach to złodziejka scen

Zamiast być damą w opałach, jak zwykle, w tej filmowej wersji Księżniczka Peach jest silnym monarchą-wojownikiem, który próbuje bronić swojego królestwa przed Bowserem i jego armią. Towarzyszy Mario i Toadowi w ich podróży mającej na celu pokonanie Króla Koopas, podczas gdy brat Mario, Luigi, wydaje się być tym, którego trzeba uratować.  Podczas gdy Mario jest głównym bohaterem tego filmu, wygląda na to, że Peach będzie prawdziwą świecącą gwiazdą.

Obejrzyj Film: Super Mario Bross (2023)

Premiera: 23 marca 2023 (Światowa premiera)

Obejrzyj także inne filmy:

Hobbit: Niezwykła podróż (2012) - cały film online za darmo z lektorem.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!