Jak się oświadczyć kobiecie? Pomysły i sposoby.
Jak się oświadczyć kobiecie?  Pomysły i sposoby.
14 lutego – Walentynki – Święto zakochanych. To idealny moment, by powiedzieć swojej ukochanej, że pragnie się spędzić z nią resztę życia. Dlatego 14 lutego to data bardzo często wybierana na oświadczyny. Oto kilka możliwych sposobów, jak poprosić wybrankę o rękę.

Restauracja

Na pewno widzieliście to na niejednym filmie, ale dlaczego samemu nie oświadczyć się w ten sposób? Pyszna kolacja przy świecach, niekoniecznie w ekskluzywnej restauracji, może to być miejsce, w którym byliście na pierwszej randce, albo po prostu restauracja posiadająca wyjątkowy klimat. Trzeba jednak wcześniej o tym pomyśleć, by zarezerwować miejsce i jeśli będzie to konieczne, poprosić obsługę o pomoc w tym wyjątkowym dniu. Wkładanie pierścionka do kawałka tortu, albo innego rodzaju jedzenia nie musi być jedynym rozwiązaniem. Nie chcemy przecież, żeby nasza przyszła narzeczona połknęła pierścionek lub udławiła się nim. Można tuż przed deserem romantycznie i tradycyjnie uklęknąć przed ukochaną prosząc ją o rękę. Lub ustalić wcześniej z obsługą, by przygotowali specjalny deser, w którym będzie widniało pytanie „czy wyjdziesz za mnie?"

Na scenie

Kiedy chcemy mieć 100% pewności, że ona powie „tak", najlepszym rozwiązaniem są oświadczyny przed dużą publicznością, wtedy presja jest większa i nie może być innej odpowiedzi. Najlepiej oświadczyć się w ten sposób podczas koncertu lub w teatrze. Do tego również lepiej wcześniej się przygotować i uzgodnić to z obsługą, aby było pewne, że dostaniemy się na scenę. Tuż przed tym momentem, mówisz partnerce, że musisz udać się do toalety. Chwilę później zaskoczona widzi cię na scenie u boku swojej ulubionej gwiazdy, a ty prosisz ją o rękę.

W kinie

Jeśli na pierwsze randki chodziliście do kina, świetnym pomysłem będzie oświadczenie się w tych samych okolicznościach. Aby to uczynić, należy przygotować sobie krótki film (wystarczy kamera w aparacie lub telefonie komórkowym), w którym wyznajemy swoją miłość i prosimy o rękę. Następnie udajemy się do kina i prosimy o pomoc w oświadczynach. W większości przypadków chętnie nam pomogą. W wybrany dzień zapraszamy przyszłą narzeczoną na wcześniej ustalony film (najlepiej komedię romantyczną). Przed rozpoczęciem seansu zamiast kolejnej reklamy, niespodziewanie twoja wybranka widzi na ekranie twoją „filmową wiadomość" dla niej. Dobrze jest mieć również wcześniej przygotowane kwiaty, które podrzuci nam ktoś z obsługi w momencie, gdy ty z ekranu będziesz prosił ją o rękę.

Przez radio

Jeśli twoja ukochana codziennie słucha tego samego radia, na przykład w pracy lub jadąc samochodem, możesz oświadczyć się na falach radiowych. Wiele stacji daje taką możliwość, zwłaszcza w Walentynki. Ale jako, że chętnych jest dużo, trzeba z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwować sobie miejsce, albo wytrwale dzwonić 14 lutego.

Bombonierka

Przyszła narzeczona na walentynki może nie oczekiwać oświadczyn, ale na pewno będzie spodziewać się upominku od ciebie. Może to być na przykład bombonierka. Jednak zanim ją podarujesz, musisz wyjąć jedną czekoladkę, a w jej miejsce umieścić pierścionek. Można także wsadzić karteczkę z napisem lub napisać na wewnętrznej części pudełka: „czy wyjdziesz za mnie?"

Album ze zdjęciami

Możesz także podarować wybrance album ze zdjęciami, ułożonymi chronologicznie od początku waszej znajomości. Na przedostatniej stronie umieszczamy napis „co przyniesie przyszłość?", a na ostatniej pytanie „czy wyjdziesz za mnie?"

Na billboardzie

Możesz umieścić na billboardzie specjalnie przygotowany plakat z oświadczynami. Najlepiej jeśli będzie to billboard, który znajduje się przed domem twojej przyszłej narzeczonej, albo po drodze do jej pracy. Na pewno będzie to dla niej dużą niespodzianką. Poza tym, to jak bardzo ją kochasz, zobaczy nie tylko ona, ale także rodzina czy przyjaciele. Sukces murowany.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!