Psychotest: Czy jestem zazdrośnicą? Czy moja zazdrość jest zdrowa?
Psychotest: Czy jestem zazdrośnicą?  Czy moja zazdrość jest zdrowa?
Zazdrosny bywa każdy lub prawie każdy, ale czy twoja zazdrość jest zdrowym odruchem? Rozwiąż prosty test i się przekonaj

Gdy on ogląda się za jakąś ładną dziewczyną, ja:

Gdy on ogląda się za jakąś ładną dziewczyną, ja:

Mężczyźni, którzy cię naprawdę kochają:

Gdyby on mnie zdradził, ja:

Gdy on rozmawia z jakąś kobietą, uśmiecha się do niej i flirtuje, ja:

Gdy w moim związku coś się psuje, to:

Psychotest: Czy jestem zazdrośnicą? Czy moja zazdrość jest zdrowa?

  1. You got: Twoja zazdrość jest zdrowym odruchem, ponieważ pojawia się przede wszystkim wtedy, gdy twój związek jest faktycznie zagrożony.

     Zazdrość motywuje cię też do konstruktywnych zachowań: starasz się poprawić kondycję swojej relacji z partnerem, dbasz o siebie, dbasz o niego. Jesteś zdolna do szczerego i otwartego komunikowania swoich potrzeb i oczekiwań. Zazdrość nie narusza twojego poczucia wartości własnej.

  2. You got: Przyczyny zazdrości leżą najczęściej w Twojej osobowości.

    W waszym związku czujesz się stroną mniej atrakcyjną. Tak naprawdę nie wiesz, dlaczego on jest z tobą i czy naprawdę chce z tobą być, dręczy cię lęk, że możesz go utracić. Masz zawyżoną lub zaniżoną samoocenę - prawdopodobnie to, co o sobie myślisz, jest nieadekwatne do tego, jaka naprawdę jesteś, twoja samowiedza jest też pełna sprzeczności. Dobrze byłoby, gdybyś poświęciła czas na rozpoznanie swoich mocnych i słabych stron jako partnerki związku miłosnego.

  3. You got: Używasz zazdrości jako sposobu wzbudzenia zaangażowania partnera.

     Wielu mężczyzn bardziej się stara gdy czuje, że może utracić kobietę. Ryzykujesz jednak również, że on zacznie podejrzewać cię o niestałość, może pomyśleć, że jesteś skłonna do zdrady i niegodna zaufania. A z takimi kobietami mężczyźni łączą się jedynie w krótkotrwałe relacje.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!