Test: Czym kierujesz się w życiu?
Test: Czym kierujesz się w życiu?
Idziesz za głosem serca, analizujesz sytuację, jak podpowiada rozum, czy ufasz intuicji? Przekonaj się, co ma największy wpływ na podejmowane przez ciebie decyzje.

1. Dostajesz propozycję pracy. Jaki czynnik przesądzi ojej przyjęciu?

1.  Dostajesz propozycję pracy. Jaki czynnik przesądzi ojej przyjęciu?

2. Na kogo głosujesz w wyborach?

3. Co najczęściej utrudnia ci podjęcie decyzji?

4. Bycie w związku daje ci głównie...

5. Jakie cechy, jako pracownika, najlepiej do ciebie pasują?

6. Oglądając film, szczególną uwagę zwracasz na:

7. Pisząc, np. post na Facebooka, zazwyczaj...

8. Jako szef, musisz zwolnić pracownika. Jak go wytypujesz?

9. W jaki sposób wybierasz liczby na loterii?

Test: Czym kierujesz się w życiu?

  1. You got: Kierujesz się SERCEM:

    Jesteś sentymentalna i empatyczna. W życiu kierujesz się uczuciami - starasz się, aby to. co robisz, było w zgodzie z twoimi przekonaniami. Zwracasz uwagę, by twoje wybory nikogo nie krzywdziły i właśnie ta świadomość zapewnia ci wewnętrzny spokój. Poczucie sprawiedliwości sprawia, że masz wielu przyjaciół, którzy doceniają twoje dobre serce, odwagę i brak wyrafinowania. Pamiętaj jednak, że niektóre ważne decyzje warto przeanalizować i uzupełnić racje serca głosem rozumu.

  2. You got: Uchodzisz za osobę rozsądną, wyważoną i raczej mało spontaniczną. Nie lubisz ryzyka.

    Zwłaszcza gdy musisz podjąć poważniejszą decyzję. Nie zwracasz uwagi na przeczucie, ale analizujesz wszystkie za i przeciw. To sprawia, że twój proces decyzyjny jest dość powolny, ale dzięki temu rzadko żałujesz swoich wyborów. Jednak czy czasem cię to nie męczy? Nie chciałabyś zrobić czegoś szalonego? Od czasu do czasu zdobądź się na odwagę i daj ponieść się emocjom lub idź za głosem serca. Przekonaj się, jakie to niezwykłe uczucie.

  3. You got: Lubisz ryzyko, jesteś spontaniczna i kreatywna. Nie brakuje ci znajomych.

    Nie sposób się z tobą nudzić. Kiedy masz podjąć jakakolwiek decyzję, stawiasz na przeczucie. Nie masz cierpliwości, by godzinami analizować sytuację, czy zastanawiać się. czego oczekują inni. Wolisz działać szybko, co ma zarówno zalety, jak i wady. Bo, choć twój szósty zmysł rzadko cię zawodzi, czasem warto włączyć do działania rozsądek. Intuicja w połączeniu z odrobiną analizy zazwyczaj przynosi doskonałe rezultaty.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!