Psychotest: Wskaż mężczyznę, który wzbudza twoje zainteresowanie, a dowiesz się jaka jesteś
Psychotest: Wskaż mężczyznę, który wzbudza twoje zainteresowanie, a dowiesz się jaka jesteś
Wskaż mężczyznę, który wzbudza twoje zainteresowanie, a dowiesz się jaka jesteś oraz czego oczekujesz od swojego partnera.

Psychotest: Wskaż mężczyznę, który wzbudza twoje zainteresowanie, a dowiesz się jaka jesteś

 1. You got: Szukasz mężczyzny w typie "ojca"

  A to oznacza, że jesteś "kobietą-córką". W partnerze poszukujesz oparcia, wymagasz troski i uwagi. Sama nie wiem, czego chcesz, jesteś niezdecydowana, nerwowa i kapryśna. Szczególnie gdy czujesz, że partner poświęca ci za mało czasu i uwagi. To z kolei często prowadzi do rozpadu twoich relacji.Chętnie pozwalasz mężczyźnie przejmować inicjatywę. Nie masz potrzeby rywalizować ani udowadniać swoich racji. Bardzo ufasz, jesteś niezwykle lojalna i oddana. Dobrze czujesz się z partnerem, który bierze za ciebie odpowiedzialność, rozwiązuje problemy i zaspokaja nawet najbardziej absurdalne pragnienia. Musi być pewny siebie, zdecydowany i władczy. Dopóki dwie strony dobrze się czują w takim układzie, może to być harmonijna relacja.

 2. You got: Odpowiada ci mężczyzna-dziecko

  Jesteś jak kobietą-matką. Opiekuńczą, czułą, która uważa, że jej życiowym zadaniem jest dbanie o wszystko i wszystkich. Matkujesz swojemu partnerowi. Próbujesz poświęcić cały swój wolny czas swoim bliskim ludziom, którzy, jak szczerze wierzysz, po prostu nie mogą żyć bez twojej opieki i ochrony. Za tym oddaniem, cierpliwością i bezinteresownością istnieje jednak podświadome pragnienie "zagarnięcia" swoich bliskich i stanie się dla nich niepodważalnym autorytetem. Oczekujesz szacunku, wdzięczności i posłuszeństwa. Jesteś silną i dominującą kobietą, dlatego szukasz partnera uległego, który podda się twoim zasadom. W takiej relacji sprawdzi się typ mężczyzny-dziecka, który marzy o partnerce, która uchroni go przed wszelkimi przeciwnościami losu, a także mężczyzna z kompleksami, który chętnie przyjmie troskę i uwagę.

 3. You got: Jesteś kobietą samowystarczalną i niezależną

  Masz zdanie na każdy temat. Jesteś postrzegana jako bardzo atrakcyjna, przebojowa, pewna siebie, ambitna i samowystarczalna, więc w niektórych mężczyznach wzbudzasz obawy. Szukasz równie niezależnego partnera, jak ty. Może to być trudne, bo wielu mężczyzn po prostu nie jest w stanie się do ciebie dopasować – nie są gotowi dawać w związku tyle wolności, ile potrzebujesz. W relacji wyznaczasz granice i oczekujesz szacunku do przestrzeni osobistej. Twój partner musi wyznawać podobne zasady, być mężczyzną pewnym siebie i pozbawionym kompleksów. Dobrze też radzisz sobie jako singielka. Relację zbudujesz z inteligentnym, wnikliwym i niezależnym człowiekiem, który podziela twoje poglądy i zgodzi się na dużo wolności w związku..

 4. You got: Jesteś typem kobiety-siostry

  Znajdziesz wspólny język z mężczyzną-dzieckiem, który będzie gotów dzielić się z tobą wszystkim, dla którego staniesz się siostrą. Chcesz poczucia wspólnoty interesów i jedności z partnerem, cenisz sobie poczucie bezpieczeństwa, ważna jest dla ciebie kwestia zaufania. Jesteś emocjonalna i wrażliwa. Podświadomie dążysz do tego, aby stać się niezbędna dla mężczyzny, dając się poznać zarówno jako kochanka, jak i najlepszy przyjaciel, zawsze gotowy porozmawiać i doradzić. Od wybranka serca oczekujesz podobnego zaangażowania. Trudno będzie ci zbudować relację z niezależnym mężczyzną, który ceni wolność i ma swoje zdanie na każdy temat. Chyba że będziesz na tyle elastyczna, że zgodzisz się na kompromisy i zrozumiesz, że wolny czas można również spędzać osobno. I że poza "my" istnieje też osobne "ja" i "ty".

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!