Czy jesteś zdolna do zdrady? Czy mogłabyś zdradzić swojego męża lub chłopaka? Rowiąż prosty test i się przekonaj.

1. Przyjaciółka, która rok temu się rozwiodła, poznała na weselu kuzynki fantastycznego faceta. Na randkach było świetnie, ale po pierwszej wspólnej nocy on się nie odezwał. Radzisz jej:

1. Przyjaciółka, która rok temu się rozwiodła, poznała na weselu kuzynki fantastycznego faceta. Na randkach było świetnie, ale po pierwszej wspólnej nocy on się nie odezwał. Radzisz jej:

2. W swoim małżeńskim łóżku najczęściej śpisz w:

3. Ludzie zdradzają swoich parterów, bo:

4. W autobusie nastoletni chłopak gapi się na twój biust. Myślisz:

5. Dowiadujesz się, że sąsiad ma romans z 20-letnią nianią swoich dzieci. Myślisz:

6. Macie teraz „ciche dni”, więc na urodziny kolegi idziesz bez swojej drugiej połowy. Impreza się rozkręca, a ciebie adoruje atrakcyjny nieznajomy, więc…

7. Lekarz postraszył cię, że jak nie odstawisz kofeiny, możesz mieć kłopoty z sercem, więc…

Test: Czy jesteś zdolna do zdrady?

 1. You got: Wierna aż do znudzenia

  Jednorazowy skok w bok? Romans z kolegą z pracy? O takich rzeczach możesz poczytać z rumieńcem na twarzy w książkach. Ale w życiu - nigdy! Wierzysz, że nie ma miłości bez wierności. A może świata poza nim nie widzisz? Hmm. Jeśli on podziela twoje zdanie na temat wierności i kocha cię równie mocno, możesz sobie pogratulować. Jeśli jednak czujesz, że w waszej sypialni wieje ostatnio nudą, a on zaczyna flirtować z sąsiadką, zmień strategię. Przede wszystkim pobudź jego instynkt zdobywcy. Na spotkanie z koleżanką ubierz się jak na randkę. Gdy twój facet zdziwi się: „Po co się tak wystroiłaś?", zaśmiej się: „Och, miałam ochotę ładnie wyglądać". Nie wdawaj się w szczegóły. Dzięki temu wydasz mu się bardziej tajemnicza, niedostępna i... godna pożądania.

 2. You got: Kontrolerka uczuć

  Jesteś prawdziwą kobietą i lubisz, jak otaczają cię wielbiciele. Nie masz też nic przeciwko temu, by w kolegach z pracy budzić grzeszne myśli. Ba, też nieraz zdarzyło ci się puścić wodze fantazji. Oczami wyobraźni widziałaś siebie w objęciach Brada Pitta lub byłego narzeczonego. Ale chociaż nie jesteś całkowicie odporna na pokusy, to nad porywami zmysłów potrafisz zapanować. Wiesz, że chwila szaleństwa (no dobrze, godzina, a nawet cala noc!) może łatwo zepsuć coś, co buduje się całymi latami. Dlatego, gdy czujesz, że między tobą a nowym kolegą z biura atmosfera się zagęszcza i trudno wam przejść kolo siebie obojętnie, zaczynasz unikać spotkań sam na sam. Możesz sobie pogratulować dojrzałości, ale nie musisz od razu zrezygnować ze swoich fantazji, że jesteś kobietą, której nie oparłby się nawet Daniel Craig. To zawsze wprawia cię w dobry nastrój, a skorzysta na tym także twój mężczyzna.

 3. You got: Zawsze podwójnie ubezpieczona

  Twoja inteligencja, urok osobisty i uroda robią wrażenie na mężczyznach. Jesteś towarzyska i dowcipna, łatwo więc nawiązujesz kontakty. Nie unikasz flirtów, ale tak naprawdę nie zależy ci na skoku w bok, lecz na poczuciu bezpieczeństwa i kontroli w związku. A masz je wtedy, gdy... w zanadrzu trzymasz kogoś „na wszelki wypadek". Może to być byty narzeczony lub nieco młodszy kolega, który „jedynie" wspiera cię w pracy. Gdy między tobą a twoim facetem coś nie gra, dzwonisz do „tego drugiego". Często tylko po to, by poużalać się nad sobą. Ale to i tak duże ryzyko. Twój facet może odpłacić ci pięknym za nadobne i na poważnie zaangażować się w romans z koleżanką z pracy. Najwyższa pora, żebyś pomyślała o innym ubezpieczeniu. Najlepiej takim opartym na zaufaniu i większym zaangażowaniu. Wspólne mieszkanie, ślub, dziecko? Wspólna pasja, która was zbliży z mężem?

 4. You got: Wielbicielka silnych wrażeń

  Nowe wyzwania - nie tylko w pracy - dodają ci skrzydeł. Dlatego romans - ukrywany i zakazany - dostarczyć ci może potężnej dawki wrażeń. I dać poczucie, że twoje życie jest bardziej intensywne i ciekawe. Zanim jednak rzucisz się w ramiona przystojniaka z biura lub ukochanego z liceum, pomyśl o konsekwencjach. Jeśli naprawdę masz dość swojego małżeństwa, romans pomoże ci je zakończyć. Nie chcesz rozwodu? Wyobraź sobie, że jesteś bohaterką komedii romantycznej. Ona przeważnie miłość i super seks znajduje... pod własnym dachem. Może i ty umów się na rankę z własnym mężem? Ubierz się tak, żeby zrobić na nim wrażenie. Przyjdź wcześniej i obserwuj, jak się zbliża. Popatrz na niego wzrokiem kobiety, dla której jest seksowny i pociągający. W ten sposób nic tylko poczujesz smak przygody, ale też masz szansę na niezapomniane wrażenia po powrocie do domu.

 5. You got: Łowczyni okazji

  Masz dar owijania sobie facetów wokół palca. Seks jest dla ciebie przede wszystkim narzędziem do manipulowania nimi i trzeba przyznać, że potrafisz zdobywać nie tylko męskie ciała, ale też dusze. Oraz wsparcie w karierze. Bywa też tak, że idziesz z facetem do łóżka, bo chcesz się zrelaksować po nudnym szkoleniu. Ale czy to znaczy, że jesteś zdolna do romansu? Nie. Bo romans to poryw namiętności i uczuć, które nie zważają na konwenanse i konsekwencje. A ty jesteś bardziej rozważna (a czasami nawet wyrachowana) niż romantyczna. Jeśli coraz częściej odczuwasz zmęczenie i znudzenie, to może być znak, że brakuje ci czułości i bliskości. Zastanów się: dlaczego ich unikasz w swoich związkach? Być może wyrastałaś w domu, w którym nikt nie okazywał uczuć. Może boisz się odrzucenia i zranienia. Poszukanie odpowiedzi na to pytanie to pierwszy krok do zbudowania udanego związku.

Twoja Ocena