Test: Czy potrzebujesz psychicznego detoksu?
Test: Czy potrzebujesz psychicznego detoksu?
Rozwiąż test i sprawdź czy potrzebujesz psychicznego detoksu

1. Żeby rozładować stres, zazwyczaj:

1. Żeby rozładować stres, zazwyczaj:

2. Każdy dzień zaczynasz od:

3. Ostatnio płakałaś...

4. Twój przepis na życie to:

5. Buszując na Fejsie, odkryłaś, że twój eks się zaręczył. Patrzysz i... jego narzeczona jest o-sza-ła-mia-ją-ca! Natychmiast więc:

Test: Czy potrzebujesz psychicznego detoksu?

  1. You got: Pozazdrościć!

    Wszystko, co mogę ci powiedzieć, to... brawo! Nic nie jest w stanie wyprowadzić cię z równowagi. Możesz być wzorem dla innych! Szczerze? Pewnie za jakieś 10 lat zostaniesz duchowym guru. Jesteś naprawdę dobra. Lśnij, diamencie zen!

  2. You got: Zawsze może być lepiej...

    Życie jest jak rollercoaster - czasem czujesz wiatr we włosach, czasem obijasz się o ludzi obok. Ważne, że wiesz, jak opanować tę jazdę. Jak każdemu, i tobie dobrze by zrobił dzień urlopu albo kilka powitań słońca, ale nie ma tragedii. Dajesz radę, dziewczyno!

  3. You got: Nie zbliżaj się do krawędzi!

    Kochana, jesteś o jedno espresso od totalnego załamania - takiego, jakie Britney miała w 2007. Nie zdziwię się. jeśli w amoku obetniesz (albo wyrwiesz!) sobie włosy. Weź w końcu parę dni wolnego, a może chociaż pójdź do salonu spa - potrzebujesz się nieco wycofać z szalonego wiru, w którym tkwisz, i nieco zwolnić. Nic na świecie nie jest więcej warte niż twoje zdrowie psychiczne. Idź naprzód.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!