Test: Jaką jesteś kobietą?
Test: Jaką jesteś kobietą?
Bywasz waleczna jak lwica, gdy chodzi o twoje dzieci i bardzo nieśmiała, kiedy trzeba walczyć o podwyżkę. Jaka więc jesteś naprawdę? Nasz test pomoże ci odkryć twoje najmocniejsze strony.

1. Dziś są twoje urodziny.

1.	Dziś są twoje urodziny.

2. Nową sukienkę kupujesz...

3. Twoja wymarzona praca...

4. W czasie wakacji...

5. Idealny mężczyzna powinien...

6. Stara piosenka, której tytuł najlepiej oddaje Twój dzisiejszy nastrój, to:

Widzisz napis „Wielka wyprzedaż” na sklepowej wystawie

Test: Jaką jesteś kobietą?

 1. You got: Ambitna

  Cokolwiek robisz, starasz się zrobić to jak najlepiej. Chcesz być idealną gospodynią, doskonałym pracownikiem, perfekcyjną kochanką i przyjaciółką. Pragniesz się ciągle rozwijać. Spróbuj czasami zrobić coś bez planowania i zakładania, co musisz osiągnąć. Pojedź na weekend do miejscowości, o której nic nie wiesz, albo poproś męża lub przyjaciółkę, żeby zabrali cię na wyprawę niespodziankę. A kiedy już tam będziecie, nie krytykuj ich wyboru. Daj innym czasami decydować i planować, nawet jeśli nie zrobią tego tak doskonale, jak ty.

 2. You got: Nieśmiała

  Najlepiej czujesz się w małym gronie osób, które znasz od lat. Wolisz też słuchać, niż mówić. Nie daj sobie wmówić, że nieśmiałość jest czymś złym. Często jednak wynika ona z niskiej samooceny. Zastanów się, czy nie dotyczy to także ciebie. Jeśli cię na dodatek paraliżuje i utrudnia życie, weź się z nią za bary. Wypisz na kartce 10 swych dobrych cech lub umiejętności. Potem stań przed lustrem i znajdź w swym wyglądzie 10 rzeczy, które ci się podobają. Też je wypisz. Dzięki temu zobaczysz czarno na białym, jak wiele jest w tobie dobrych i wartościowych cech.

 3. You got: Optymistka

  Widzisz tylko jasne strony każdej sprawy. Nawet w bardzo trudnych momentach wierzysz, że w końcu wszystko dobrze się ułoży. Czasem jednak podejmujesz decyzje zbyt pochopnie. Dlatego w trudnych sytuacjach, zanim podejmiesz ryzyko, poproś kogoś, kto zawsze marudzi, by ci doradził. Jeśli nie masz takiej osoby obok, a musisz decydować szybko, wyobraź sobie, co by powiedziała. Dzięki temu zobaczysz drugą stronę medalu i unikniesz kłopotów. Staraj się planować, zamiast rzucać się od razu w wir każdego wydarzenia.

 4. You got: Towarzyska

  Ludzie są ci potrzebni jak powietrze. Wdajesz się w dyskusje z obcymi w sklepie albo na przystanku. Uważasz, że im więcej osób, tym weselej. Twój partner lub dzieci mogą jednak nie być tym zachwyceni. Może chcieliby czasem pobyć tylko z tobą? Pamiętaj, że ilość często nie idzie w parze z jakością. Niekiedy też osoby otaczające się innymi ludźmi mają problem, który próbują od siebie odepchnąć. Najłatwiej to zrobić w tłumie, ale to problemu nie rozwiązuje. Jeśli masz taki temat, który cię uwiera, spróbuj się z nim zmierzyć, przemyśleć w samotności.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!