Test: Powiedz nam jaką zazwyczaj rano wykonujesz pierwszą czynność, a my powiemy kim jesteś
Test: Powiedz nam jaką zazwyczaj rano wykonujesz pierwszą czynność, a my powiemy kim jesteś
Rano opuszczasz przyjemne, ciepłe łoże. Jaką zazwyczaj wykonujesz pierwszą czynność? Wybierz jeden z po danych wariantów, a następnie przeczytaj swoją charakterystykę.

Jaką zazwyczaj rano wykonujesz pierwszą czynność?

Jaką zazwyczaj rano wykonujesz pierwszą czynność?

Test: Powiedz nam jaką zazwyczaj rano wykonujesz pierwszą czynność, a my powiemy kim jesteś

 1. You got: Należysz do kobiet nieco rozpieszczonych przez rodzinę. Nigdy nie rezygnujesz z wygód, ale bynajmniej nie z powodu lenistwa.

  Lubisz krzątać się po domu do późnej nocy i trudno nakłonić Cię, abyś poszła spać. Masz dużo fantazji, ale mało energii. W życiu uczuciowym jesteś z natury nieśmiała.

 2. You got: Brak Ci pewności siebie i stąd stała samokontrola i troska o wygląd i zdrowie.

  Jedynie uczuciowe zaangażowanie byłoby w stanie oderwać Twoją uwagę od własnej osoby. Bardzo poważnie traktujesz pracę zawodową, jesteś dokładna, ale... monotonna. Pomyśl o tym, bo kobieta nudnawa rzadko dłużej zajmuje męską uwagę.

 3. You got: Jesteś aktywna, pogodna i gotowa do przyjęcia z entuzjazmem wszystkiego, co niesie rozpoczynający się dzień.

  Dbasz o linię i sprawność fizyczną. Wobec otoczenia jesteś szczera i otwarta. Mężczyźni uważają Cię za bardzo sympatyczną i widzą w Tobie idealny materiał na żonę.

 4. You got: Jesteś obdarzona zmysłem organizacji. Umiesz wykorzystać każdą chwilę.

  Żyjesz jednak w stanie ciągłego napięcia i wieczorem bywasz kompletnie wyczerpana. Interesujesz się wszystkim i wszystkimi, na każdy temat masz coś do powiedzenia. Płeć odmienna uważa Cię za narwaną, groźną i... często unika Cię.

 5. You got: Nie znosisz samotności i starasz się muzyką wypełnić otaczającą Cię pustkę.

   W towarzystwie narzucasz swoją wolę innym, rozbrajając ich jednocześnie pogodnym usposobieniem. Potrzebujesz ciągle nowych bodźców, inaczej nie potrafisz organizować sobie czasu. W miłości jesteś nieszczęśliwa, ale i niestała.

 6. You got: Nie znosisz miejskiego życia i szukasz kontaktu z przyrodą.

   Nie wszystko w życiu ułożyło się po Twojej myśli i dlatego zamykasz się w swoim własnym świecie, w którym czujesz się szczęśliwa. Jesteś wprawdzie nieśmiała, ale wytrwała w dążeniu do celu i zwykle go osiągasz, zwłaszcza w uczuciach.

 7. You got: Nie miewasz specjalnych problemów w życiu, ale gdybyś nawet je miała, podeszłabyś do nich z optymizmem.

  Jesteś spokojna, nie tracisz równowagi ducha, starasz się wszystko zaplanować i właściwie to wykonać. Nazbyt obojętnie traktujesz jednak otoczenie - nawet tych, którzy Cię adorują. Przydałaby Ci się odrobina romantyzmu.

 8. You got: Trudno Ci się zorganizować, stale czegoś zapominasz, bywasz po prostu chaotyczna lub roztrzepana.

  Szybko wychodzisz z domu, ale może Ci się zdarzyć, że zapomnisz np. włożyć spódnicę. Popełniając gafę, starasz się winę zwalić na kogoś lub na zbieg okoliczności. Zdaniem mężczyzn, kobieta taka jak Ty może być zabawna jako narzeczona, ale jako żona-mniej.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!