Test psychologiczny: Czy jesteś piratem drogowym?
Test psychologiczny: Czy jesteś piratem drogowym?
Zastanawiasz się jakim jesteś typem kierowcy? Rozwiąż prosty test i przekonaj się czy jesteś niedzielnym kierowcą, czy nie jeździsz za szybko, a może po prostu jesteś piratem drogowym.

Jak prowadzisz samochód?

Który z tych filmów wybierzesz na wieczorny seans?

Które słowo najbardziej do Ciebie pasuje?

Znajomi uważają Cię za osobę…

Wybierz najlepsze miejsce na wakacje:

Twój ulubiony gatunek muzyki to:

Jak najchętniej spędzasz wakacje?

Jakie masz plany na przyszłość?

Podoba Ci się pewna osoba. Jak jej zaimponujesz?

Test psychologiczny: Czy jesteś piratem drogowym?

  1. You got: Jesteś kierowcą, który ma za sobą tysiące godzin za kółkiem.

    Jesteś kierowcą, który ma za sobą tysiące godzin za kółkiem. Zazwyczaj bez skłonności do brawury, ale zdarzają Ci się chwile zapomnienia i nie zawsze mierzysz siły, czyli możliwości auta, na zamiary. Znaki drogowe zauważasz, choć nie zawsze przestrzegasz ich nakazów czy zakazów. Starasz się przewidywać i myśleć za innych – z różnym skutkiem. Masz swoje pasje i zasady: widać to po wypielęgnowanym kokpicie, starannie ułożonych zakupach w bagażniku i pragmatycznym podejściu do wyboru auta, którym jeździsz: stawiasz na niezawodność. Cenisz sobie praktyczne rozwiązania, a skoro okres szaleństw masz za sobą, umiesz docenić innowacyjność i aspekty ekonomiczne. Szosowy Wyga nie zawaha się przed zakupem jedynego na rynku hybrydowego modelu kombi a do największego i najdłuższego bagażnika w segmencie C dorzuci jeszcze i tak praktyczne rozwiązanie, jak dotację Unii Europejskiej na zakup nowych samochodów. Dla Szosowego Wygi takie auto jak luksusowy Aston Martin to świetna zabawka – byle jednak nie była jego własnością i nie generowała kosztów utrzymania

  2. You got: Jesteś kierowcą szybkim, ale nienarwanym.

    Jesteś kierowcą szybkim, ale nienarwanym. Jeździsz zdecydowanie, auto prowadzisz pewnie, płynnie wyprzedzasz (najczęściej przepisowo). Twój samochód poznaje się albo po tym, że to wypolerowane na błysk, nowoczesne cacko z lasem anten doczepionych do nadwozia, albo po tym, że spod grubej warstwy błota na karoserii prześwituje jedynie przetarta szmatką tablica rejestracyjna. Jesteś typem osoby która stawia na auto w pierwszej kolejności niezawodne, a dopiero potem reprezentacyjne. To dlatego wyróżnić można dwa skrajne podtypy: perfekcjonistów w lśniących cackach oraz pasjonatów pieniądza, dla których wygląd firmowego pojazdu nie ma większego znaczenia. Przy wyborze samochodu kierujesz się najczęściej bardzo praktycznymi kryteriami: ceną, kosztami eksploatacji i bezawaryjnością. Dopiero w dalszej kolejności zwracasz uwagę na reprezentacyjność wozu.

  3. You got: Jesteś kierowcą szybkim, najczęściej narwanym – i to niezależnie od wieku, choć z upływem lat refleks maleje i poziom adrenaliny skacze nieco wolniej.

    Jesteś kierowcą szybkim, najczęściej narwanym – i to niezależnie od wieku, choć z upływem lat refleks maleje i poziom adrenaliny skacze nieco wolniej. Pod maską szukasz nie tyle liczby koni mechanicznych, co wigoru silnika, który musi być co najmniej tak samo zrywny jak Ty. Manewr wyprzedzania (również ten z nieprzepisowej, prawej strony) wykonujesz automatycznie – zmieniając tym samym pas ruchu w tempie, którego nie powstydziłyby się tłoki w silniku Twojego auta. Potrzebujesz auta zrywnego, choć niekoniecznie musi to być samochód rajdowy. Grunt, aby można było się nim zwinnie poruszać po drogach. Raczej nie spojrzysz w kierunku auta hybrydowego czy z instalacją LPG.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!