Test psychologiczny: Jak działasz na mężczyzn - Sprawdzian atrakcyjności seksualnej kobiety
Test psychologiczny: Jak działasz na mężczyzn - Sprawdzian atrakcyjności seksualnej kobiety
Kiedy mężczyzna spojrzy na ciebie z przeciwległej strony zatłoczonego pokoju, jak zareaguje na twój widok? Jest to pytanie, które kobiety zadają sobie od czasów Adama i Ewy: Jakie pierwsze wrażenie wywieram na mężczyźnie? Większość kobiet pragnie wiedzieć, na ile są atrakcyjne dla mężczyzn, dlatego przygotowaliśmy poniższy test, który pomoże ci to stwierdzić.

Które z poniższych określeń najlepiej opisuje twoje ciało?

Które z poniższych określeń najlepiej opisuje twoje ciało?

2. Jak ubrałabyś się na pierwszą randkę, żeby zrobić wrażenie na mężczyźnie?

3. Jakie buty przeważają w twojej szafie?

4. Gdybyś mogła kupić sobie nowy strój, niezależnie od jego ceny, który z poniższych byś wybrała?

Zmierz swój obwód w talii i biodrach.Oblicz: podziel obwód talii przez obwód bioder i pomnóż przez sto procent. Twój stosunek procentowy wynosi:

Kiedy rozmawiasz z atrakcyjnym mężczyzną, przy którym miękną ci kolana, jaką przyjmujesz pozycję?

Gdyby ktoś obcy opisywał twoją pupę, co by powiedział?

Kiedy przeciągasz dłonią po brzuchu, czujesz, że jest on:

Kiedy wychodzisz wieczorem z koleżankami, jak się ubierasz?

10. Opisz swój makijaż:

11. Jak byś wyglądała, gdyby malował cię Picasso?

Gdyby poproszono cię o pozowanie do „Vogue’a”, jaką pozę byś przybrała?

13. Jak można opisać twoją szyję?

14. Jak twoje koleżanki określiłyby twoją twarz?

15. Wybierasz się na kolację przy świecach i pragniesz wyglądać bardzo zmysłowo. Którą szminkę wybierzesz?

Ubierasz się na uroczystość rozdania Oskarów. Możesz założyć dowolne kolczyki. Wybierasz:

17. Jak mężczyzna opisałby twoje oczy?

Spójrz w lustrze na swój nos. Jak narysowałby go karykaturzysta?

19. IWoje włosy są:

20. Jak wyglądasz?

Test psychologiczny: Jak działasz na mężczyzn - Sprawdzian atrakcyjności seksualnej kobiety

  1. You got: Syrena seksu

    Kiedy mężczyźni cię dostrzegą, natychmiast łapią się na haczyk i są gotowi do wyciągnięcia. Robotnicy na budowie przerywają pracę i gwiżdżą, kiedy przechodzisz. Doskonale wiesz, jak zmysłowo chodzić, i nigdy nie powinno ci brakować chętnych do umawiania się na randki. Mężczyźni uwielbiają na ciebie patrzeć i chętnie nawiązują z tobą rozmowę. Wiesz, jak się zaprezentować w dobrym świetle, i wykorzystujesz mowę ciała, by panować nad mężczyznami. Twoja zmysłowość zasługuje na oklaski.

  2. You got: Mis elegancji

    Do tej kategorii należy większość kobiet. Taki wynik oznacza, że całkiem dobrze sobie radzisz ze wzbudzaniem zainteresowania mężczyzn od pierwszego wejrzenia. Robotnicy na budowie zwrócą na ciebie uwagę, jeśli akurat będą jedli drugie śniadanie. Wystarczy trochę wysiłku, żeby zwalić ich z nóg. Wiedz, że powinnaś solidniej popracować nad swoim wyglądem, a osiągniesz zdumiewające rezultaty.

  3. You got: Kumpel

    Robotnicy budowlani opowiadają ci nieprzyzwoite dowcipy. Prawdopodobnie uważasz, że osobowość jest ważniejsza od wyglądu, i do pewnego stopnia masz rację. Jednak istnieje pewien problem. Jak chcesz zainteresować sobą właściwego mężczyznę, żeby móc go później oszołomić swoim urokiem i inteligencją? Możesz poprawić swój wygląd, nie rezygnując z własnych przekonań. Na przykład zapisz się na gimnastykę lub do siłowni. Dzięki ćwiczeniom fizycznym poprawi ci się figura i staniesz się atrakcyjniejsza dla mężczyzn, ale jednocześnie poczujesz się zdrowsza i sprawniejsza i bardziej będziesz cieszyć się życiem. Można uznać, że męskie zainteresowanie jest w tym przypadku tylko miłym dodatkiem! Możesz również zamaskować fizyczne niedoskonałości, ubierając się w sposób podkreślający twoje walory. Być może stwierdzisz, że nie interesują cię mężczyźni na tyle płytcy, by najważniejsza była dla nich prezencja fizyczna. Jednak niestety nawet najbardziej wrażliwi i inteligentni mężczyźni są zdani na łaskę fizjologii, przynajmniej na początku. Mężczyźni nic na to nie poradzą, że ich uwagę przyciągają wyraźne oznaki kobiecości. Nawet jeśli bardzo ci się lo nie podoba, czy nie warto poprawić swojej atrakcyjności fizycznej, by dzięki temu móc wybierać spośród większej liczby mężczyzn?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!