Test: Sposób w jaki wyciskasz pastę może powiedzieć kim jesteś.
Test: Sposób w jaki wyciskasz pastę może powiedzieć kim jesteś.
Psychologowie twierdzą, że 40% twoich działań nie wykonujesz z pełną świadomością, gdyż są one nawykami To, co uważasz za nieistotne działania, w rzeczywistości tworzy Twoją codzienną rutynę i stanowi ogromną część Twojego życia i może wiele ujawnić o Twojej osobowości i aktualnym stanie psychicznym.

Test: Sposób w jaki wyciskasz pastę może powiedzieć kim jesteś.

 1. You got: Jesteś osobą twardo stąpającą po ziemi.

  Dbasz o kondycję i często jesteś zabiegana. Może nie jesteś najlepiej zorganizowana, ale w obliczu wyzwania, zawsze znajdujesz sposób aby je pokonać. Lubisz też przebywać w dużych grupach ludzi, gdzie czujesz się niczym ryba w wodzie.

 2. You got: Jesteś bardzo uparta, ale zarazem mało kto może poszczycić się tak silną wolą jak ty.

  Jesteś bardzo uparta, ale zarazem mało kto może poszczycić się tak silną wolą jak ty. Jesteś skłonna do pesymizmu i z reguły nie ufasz ludziom, polegając głównie na sobie. W większości sytuacji stawiasz własne dobro i korzyści na pierwszym miejscu.

 3. You got: Jesteś bardzo gospodarną i dbającą o czystość osobą

  Mimo że zależy ci na dobrach materialnych, równie ważni są dla ciebie ludzie którymi się otaczasz. Jesteś perfekcjonistką i nie znosisz marnotrawstwa.

 4. You got: Odnajdujesz komfort w samotności, jesteś marzycielką i masz duszę artysty.

  Czasem wydaje się, że żyjesz w zupełnie innym świecie niż pozostali ludzie. Jesteś też wrażliwa, uprzejma, przyjacielska i tolerancyjna. Nie bawisz się jednak w metafory i delikatności, preferując szczerość.

 5. You got: Widzisz świat w innych barwach niż większość ludzi.

  Odznaczasz się kreatywnością i talentem artystycznym. Potrafisz znaleźć piękno w każdej sytuacji. Masz jednak problemy z punktualnością i utrzymaniem porządku. Nie lubisz też planować, zdając się raczej na spontaniczność. Jesteś urodzoną optymistką.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!