Psychotest: Sprawdź, kiedy twój umysł odpoczywa
Psychotest: Sprawdź, kiedy twój umysł odpoczywa
Układ nerwowy potrzebuje relaksu, bo wypoczęty mózg działa znacznie lepiej. Dlatego warto wiedzieć, jaki rodzaj relaksu jest dla ciebie najlepszy. Czy zdarzyło ci się. że nawet po kilku dniach ciężkiej pracy na działce wracasz do domu zrelaksowana? Lub spotkanie z koleżankami sprawiło ci tyle radości. że masz potem przez tydzień mnóstwo energii? A może zupełnie na odwrót? z pewnością jedna z opisanych sytuacji dotyczy i ciebie.

1. Gdy stoisz w kolejce w sklepie lub w banku:

1. Gdy stoisz w kolejce w sklepie lub w banku:

2. Wolny czas lubisz spędzać:

3. Gdy daleki krewny lub koleżanka wpada z niespodziewaną wizytą:

4. Gdy podczas spotkania towarzyskiego słyszysz pochwały na swój temat I przez chwilę jesteś w centrum uwagi:

5. Większość ważnych decyzji w twoim życiu podjęłaś:

6. Czy uważasz, że zwykle można ludziom zaufać I poprosić Ich o pomoc?

7. Zbyt rozmowne l energiczne osoby:

Psychotest: Sprawdź, kiedy twój umysł odpoczywa

  1. You got: Jesteś introwertykiem, dlatego „akumulatory" ładujesz w domowym zaciszu.

    Spotkania z większą grupą ludzi (nawet bliskich) to dla ciebie wysiłek. ✓ Gdy jesteś bardzo zmęczona, wokół ciebie nie powinno być więcej osób niż dwie (nawet bardzo bliskie). Jeśli możesz, zamknij się na godzinę lub dwie w pokoju zupełnie sama (wróć do ludzi od razu. gdy... o tym pomyślisz). ✓ Krzyżówki, książki i gazety to dla ciebie idealny sposób na zrelaksowanie się. ✓ Jedź na działkę lub idź na długi spacer, np. do lasu ✓ Odpoczywaj w ciszy, nie włączaj telewizora. Możesz włączyć radio, ale poszukaj spokojnej audycji.

    .

  2. You got: Jesteś ekstrawertykiem. Lubisz przebywać z ludźmi, bo właśnie z Ich towarzystwa czerpiesz radość I sile do działania.

    s w samotności łatwo popadasz w melancholie. Najlepiej odpoczniesz w towarzystwie 2-3 osób, które lubisz. Już samo planowanie spotkań dodaje ci energii. Gdy nie możesz się spotkać, porozmawiaj z kimś bliskim przez telefon albo chociaż... włącz telewizor i obejrzyj odcinek ulubionego serialu. ✓ Nie siedź w ciszy, włącz radio lub nastaw płytę. która lubisz. ✓ Na spacer idź tam. gdzie są ludzie: do parku. na targ, nawet do centrum handlowego.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!