Epoka lodowcowa 2: Odwilż (2006)- Cały Film Online •Gdzie obejrzeć za darmo • Recenzja
W drugiej części filmu Epoka lodowcowa 2: Odwilż (2006) dostajemy o wiele więcej akcji niż w jedynce. Mamy tutaj nagromadzenie spektakularnych scen, które ogląda się bardzo dobrze. Na pochwałę zasługują efekty specjalne, szczególnie przedstawienie wody - całkiem realne i przekonywujące.

Obsada Filmu: Epoka lodowcowa 2: Odwilż (2006)

  • reżyseria: Carlos Saldanha
  • reżyser dubbingu PL: Agnieszka Matysiak
  • scenariusz: Lowell Ganz, Peter Gaulke, Jon Vitti, Jim Hecht, Gerry Swallow
  • dialogi w polskim dubbingu: Barbara Robaczewska
  • głosy: Piotr Fronczewski, Cezary Pazura, Wojciech Malajkat, Tomasz Steciuk, Karina Szafrańska, Jacek Kawalec, Krzysztof Szczerbiński
  • muzyka: John Powell
  • montaż: Harry Hitner

Recenzja Filmu: Epoka lodowcowa 2: Odwilż (2006)

 Niestety przez wprowadzenie większej ilości ruchu do filmu, siada jego treść, która nie jest już tak wyraźna jak w jedynce. Niby mamy zagrożenie - powódź doliny, czarne charaktery, ale tematy te traktowane są trochę marginalnie. Film Epoka lodowcowa 2: Odwilż (2006) wygląda na zlepek skeczy, całe szczęście bardzo dobrych i zabawnych.  Jak choćby ten o małych leniwcach, czy sępach. Plusem jest to, że są one w miarę do siebie dopasowane.

Wiewióra jest więcej i więcej jest śmiechu, choć jak dla mnie można by dorzucić jeszcze kilka scen z jego udziałem. Dobrze, że tak jak w jedynce historia naszych bohaterów przeplata się z jego desperackimi próbami zdobycia żołędzia.
Mamy też nowych ciekawych bohaterów - na początku wydawało mi się, że błędem było wprowadzenie ich do filmu, ale jednak się myliłem. Dzięki nim historia jest o wiele lepsza, czasem bardzo absurdalna i zupełnie inna niż w jedynce.

Na wielki plus filmu Epoka lodowcowa 2: Odwilż (2006)zaliczam także muzykę - chyba jedną z najlepszych w filmach animowanych. Po tym soundtracku John Powell trafia do moich ulubionych kompozytorów.

8/10. Bardzo dobry film na poprawienie humoru, choć skierowany do troszkę młodszej widowni niż jego poprzednik.

Gdzie obejrzeć film: Epoka lodowcowa 2: Odwilż (2006)

Obecnie film: Epoka lodowcowa 2: Odwilż (2006) można obejrzeć za pośrednictwem platform VOD.

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!