Sennik: Komputery, problemy z komputerem
Masz problem z komputerem. Winny może być wirus lub jakiś tajemniczy czynnik. Włączasz komputer i próbujesz wykonać proste zadanie. ale nic nic działa na przykład monitor gaśnie albo wypełnia się niezrozumiałym kodem. Klawisze na klawiaturze pozmieniały miejsca, więc nic możesz napisać wiadomości. Każda próba rozwiązania problemu lub zresetowania komputera tylko pogarsza sprawę; czujesz , że jesteś w pułapce, jak w filmie

Inne wersje snu: W jednej z wersji takiego snu, twój komputer się uniezależnia i przestaje spełniać twoje polecenia. W ekstremalnej wersji komputer może nawet przejąć kontrolę nad twoimi myślami i życiem.

Interpretacja: Jako maszyny działające ściśle w oparciu o pojęcia algorytmiczne i analityczne, komputery są doskonalą metaforą logicznego, precyzyjnego działania prawej (za takie procesy odpowiada lewa półkula) półkuli mózgu. Dlatego leż sen o wirusie komputerowym albo awarii może być objawem problemu, obejmującego twoje procesy myślowe w realnym życiu. Czy zachowujesz się irracjonalnie? Uparcie trzymasz się nieskutecznego sposobu myślenia, który hamuje moją zdolność  do„przetwarzania” informacji, docierających do ciebie z otoczenia? A może wciąż uderzasz głową w mm, reagując dokładnie tak samo na problem, który cię trapi? 'To może być .sygnał, że powinieneś .spojrzeć z dystansu i zacząć od nowa („zresetować się”), żeby zmienić podejście do sytuacji. Z drugiej strony, sen o komputerze, który staje się autonomiczny albo przejmuje kontrolę nad twoim życiem, może być ostrzeżeniem, że w.swoim rozumowaniu za bardzo przypominasz Spocka.  Komputery w snach niosą przekaz, o tym, iż odcinasz emocje i działasz na autopilocie, ignorując potrzeby i pragnienia serca.

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!