Sennik: niemożność porozumienia się
Najbardziej typowe wersje snu Przeżywasz kryzys i potrzebujesz pomocy zgubiłeś się, zepsuł ci się samochód albo wymagasz interwencji lekarza. Próbujesz wzywać pomoc, ale twój telefon nie działa lub nie ma zasięgu. Albo dzwonisz na pogotowie, ale nikt nic odbiera. A kiedy ktoś się zgłasza, jest to osoba niezbyt pomocna czy wręcz nieuprzejma. Budzisz, się zdenerwowany i sfrustrowany.

Inne wersje snu: Podobny sen odnosi się do problemów z komunikacją ustną. Prosisz o pomoc i uświadamiasz sobie, że wszyscy wokół mówią językiem dla ciebie niezrozumiałym i nie potrafisz przekazać, o co ci chodzi. Albo odwrotnie, kiedy próbujesz mówić, z twoich ust wydobywa się jedynie bełkot i nikt nie traktuje cię poważnie.

Interpretacja: Znaczenie nietrudno odczytać. Nie możesz się przebić ze swoim przekazem. Masz ważną sprawę do załatwienia - musisz przekazać istotną informację. Jednak nie jesteś w stanie skutecznie wyłożyć swoich problemów i obaw. Być może sygnał zakłócają twoje własne zahamowania. Albo trudności z „przebiciem się" są komentarzem do napiętej relacji, jaka łączy cię z osobą, z którą musisz porozmawiać.Jeżeli we śnie udaje ci się do kogoś dotrzeć, ale zostajesz odesłany lub zlekceważony przez niesympatyczną osobę, reprezentującą władzę (telefonistkę, przyjmującą zgłoszę* nie na pogotowiu, policjanta albo lekarza), to być może w prawdziwym życiu szukasz pomocy lub wsparcia u niewłaściwej osoby.

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!