Jak zakończyć nieudaną randkę? 5 skutecznych sposobów, by z nim zerwać
Jak zakończyć nieudaną randkę? 5 skutecznych sposobów, by z nim zerwać
Pierwsza randka okazuje się niewypałem. Co wtedy robisz? Przed spotkaniem musisz mieć plan na każdą sytuację. Jeśli pierwsza randka okaże się klapą, powinnaś umieć ją sprytnie zakończyć. Oto 5 pomysłów, jak skutecznie wymiksować się z nieudanej randki.

Nagły wypadek

Rozgrzane żelazko, niezakręcony kran, wyjący pies – pomysły stare jak świat i chyba żaden inteligentny facet nie da się na nie nabrać. Jeśli zależy ci, by wypaść wiarygodnie, radzimy wymyślić mniej banalną wymówkę. I wykorzystać przyjaciółkę. Pamiętasz, jak to robiły bohaterki „Seksu w Wielkim Mieście”? Gdy jedna z nich szła na randkę, inna po pół godzinie wykonywała telefon kontrolny. Jeśli spotkanie okazało się klapą, stosowały jeden ze scenariuszy z rodzaju „Stało się coś strasznego”. Wy możecie zrobić to samo. Wymyślcie tylko jakiś sensowny powód, np. wypadek najbliższej osoby lub znalezienie twoich dokumentów. Tylko nie zdradź swoich intencji nerwowym spoglądaniem na telefon lub wysyłaniem sms-ów. Rozmawiaj z nim, jak gdyby nigdy nic, okazuj zainteresowanie, a gdy dowiesz się o „strasznym wypadku” udawaj mocno zawiedzioną, że musisz zakończyć tak „miłe” spotkanie. Jeśli aktorstwo masz we krwi to nawet tak błahy powód jak wyprowadzenie psa może wydać się sensowny.

Poranny wyjazd

Poranny wyjazd i związana z tym wczesna pobudka jest świetnym powodem, by wcześniej zakończyć randkę. Musisz się przecież spakować, wyprasować rzeczy, no i rzecz jasna wyspać. Twój partner byłby nieludzki, gdyby w tej sytuacji przeciągał spotkanie do późna. Podobnie przekonująco brzmią poranne badania w szpitalu lub ważne spotkanie w pracy. Przygotuj jednak za wczasu jakąś sensowną historię, bo pytań z pewnością nie unikniesz.

Zrób mu scenę zazdrości

To wariant tylko dla świetnych aktorek. Wystarczy, że przyuważysz jak twój partner zerka gdzieś w inną stronę, nawet niekoniecznie na kobietą. Odwróć głowę w tę samą stronę, jak byś chciała sprawdzić, czyj widok tak go zaabsorbował, że odrywa od ciebie wzrok. Spójrz na niego z wyrzutem i oświadcz mu, że chyba nie traktuje cię poważnie. Wybuch złości i obrażona mina absolutnie wystarczą, by uznał cię za nadętą i chorą z zazdrości kobietę. Gorzej, gdy postanowi biec za tobą z przeprosinami...

Wylej na siebie wino

Trochę zamierzonej niezdarności i plama na sukience gotowa. Najlepiej włóż coś jasnego i zamów coś ciemnego, tak by plama rzucała się w oczy. Najbardziej „spektakularne” szkody wyrządza czerwone wino i sok z czarnej porzeczki. Zrób to niby przez przypadek, wykonując zamaszysty gest ręką podczas jakiejś fascynującej opowieści. Krzyk i przejęta mina są jak najbardziej wskazane. Twój partner musi uwierzyć, że musisz natychmiast wrócić do domu się przebrać.

Nagły napad bólu

Migrena albo ból żołądka mogą być niezłym pretekstem do zakończenia randki. Musisz tylko wiarygodnie udawać cierpienie. Na pewno nie przekona go nagłe złapanie się głowę lub brzuch. Twój partner powinien zrozumieć, że nie masz dziś nastroju do randkowania.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!