Czy jestem zazdrosna - psychotest?
Zazdrość to taka namiętność, która z zapałem poszukuje tego, co przysparza cierpienia.” Czy to przysłowie dotyczy również Ciebie? Zazdrość to odrębny rozdział. Rzadko która dziewczyna może przewidzieć, jak zareagowałaby w rzeczywistości, gdyby jej chłopak zrobił skok w bok. Czy jesteś zdania, że zazdrość może wiele zniszczyć? Czy nie strofujesz swojego chłopaka często - zbyt często? Na te i wiele innych pytań odpowie Ci poniższy test.

1. Wyobraź sobie, że wchodzisz do swojej ulubionej kafejki, a tam Twój chłopak trzyma w objęciach inną dziewczynę. On zauważa Cię, podchodzi do Ciebie i mówi: „To nie jest tak, jak myślisz...” Jaka jest Twoja reakcja?

1. Wyobraź sobie, że wchodzisz do swojej ulubionej kafejki, a tam Twój chłopak trzyma w objęciach inną dziewczynę. On zauważa Cię, podchodzi do Ciebie i mówi: „To nie jest tak, jak myślisz...” Jaka jest Twoja reakcja?

Twój chłopak tłumaczy ci, że czasamich chciałby także wyjśćz inną dziewczyną - i to bez Ciebie. Co o tym sądzisz?

3.Twój przyjaciel ma bardzo interesujący zawód, dobrze zarabia i wkrótce dostanie awans. Zawsze sprężony, jak to on, coraz częściej bierze nadgodziny, coraz rzadziej ma czas i ostatnio już prawie regularnie się spóźnia. Jak się z tym uporasz?

4. '♦Na imprezie zauważasz, że inna dziewczyna wodzi oczyma za twoim słodziutkim. Co robisz?

5. ♦ Do twojej klasy przychodzi nowa dziewczyna. Wszyscy - także Twój przyjaciel - są nią totalnie oczarowani. Co przychodzi Ci na myśl?

6. Kiedy słyszysz słowo „czepiec”, z czym to kojarzysz najpierw?

7. Co byś powiedziała, gdybyś podczas niezapowiedzianej wizyty u swojej najlepszej przyjaciółki zastała u niej obcego chłopaka?

8. Odkrywasz u swojego przyjaciela dwa bilety do kina na film, którym nie byłaś w ogóle zainteresowana. Jak reagujesz?

9. Wierność...

IO. Twoi rodzice uparli się, że polecisz z nimi na urlop do Ameryki. Jesteś więc w Los Angeles i mogłaś nawet obserwować kręcenie filmu. Oczywiście swojemu chłopakowi wysyłasz kartkę. Które słowa mogłyby pochodzić od Ciebie?

11. Już od lat jesteś w świetnej paczce, która trzyma się razem jak papużki nierozłączki. Jeden z chłopaków zakochał się i coraz rzadziej przychodzi na wasze spotkania. Co o tym myślisz?

Czy jestem zazdrosna - psychotest?

  1. You got: Zazdrosna? Ty? Prawie nigdy!

     Po prostu nigdy nie wpadłabyś na pomysł, aby tak całkowicie zawładnąć swoim chłopakiem. Nadzwyczaj rzadko przychodzi Ci do głowy, aby zabronić swojemu ukochanemu kontaktów z innymi dziewczynami. Dla Ciebie jest rzeczą oczywistą, że istnienie dobrego związku nie wyklucza grona przyjaciół. Ty sama nie ograniczasz intensywnych rozmów tylko do swojego partnera i podobnie swojemu przyjacielowi dajesz prawo do wymiany zdań z innymi dziewczynami. Nie oznacza to, że nie jesteś w stanie trwale się związać. Wręcz przeciwnie, możesz się totalnie zakochać i być wierna. Udało Ci się uwolnić od permanentnego strachu przed rywalkami, a to wskazuje, że masz zdrowe zaufanie do samej siebie i jesteś w zasadzie pewna uczuć swojego przyjaciela. Dlatego też twojemu chłopakowi nigdy nie przyszłoby na myśl, że mogłabyś przyczepić się do niego jak rzep psiego ogona i śledzić go na każdym kroku. Jeśli uzyskałaś od 11 do 14 punktów, powinnaś się zastanowić, dlaczego widok Twojego chłopaka z inną dziewczyną nie robi na Tobie żadnego wrażenia i dlaczego prawie nigdy nie przychodzi Ci na myśl, że kiedyś mógłby się zakochać w innej. Rada: rozwiąż test „Jak bardzo wierzysz w siebie?” i spokojnie zastanów się, jak postrzegasz siebie i innych!

  2. You got: Zazdrość nie jest dla Ciebie słowem obcym.

    Z całą pewnością musiałaś już usłyszeć od swojego chłopaka, że Twoje pytania dotyczące innych dziewczyn są mocno denerwujące. W dodatku uważasz, że Twoja zazdrość nie jest wcale przesadzona. Ostatecznie niektóre dziewczyny kontrolują swoich chłopaków jeszcze bardziej niż Ty. W rzeczy samej, nie jesteś ani mniej, ani bardziej zazdrosna niż większość dziewczyn w Twoim wieku. Ale... właściwie tego nie potrzebujesz! Kiedy odkryjesz, co z czysto psychologicznego punktu widzenia stoi za zazdrością, zaczniesz postrzegać wiele ze swoich zachowań w zupełnie innym świetle. W rzeczywistości bowiem zazdrość jest oznaką zbyt małej wiary w siebie. W 75 przypadkach na 100 zazdrość jest całkowicie nieuzasadniona, a stanowi jedynie wyraz niedowartościowania osoby, która otrzymuje zbyt mało akceptacji i dlatego obawia się utraty swojego partnera. Przemyśl to sobie kiedyś!

  3. You got: Co się z Tobą dzieje? Momentami nie dowierzasz nikomu ani przez chwilę!

     Szkoda, ponieważ w ten sposób nie będzie Ci łatwo zbudować partnerski związek oparty na zaufaniu. Twoje życie uczuciowe wydaje się być w tym momencie naznaczone niedowierzaniem i negatywnym myśleniem. Odrobina kontroli - tak, odrobina zazdrości - okay, ale Twoją obecną nieugiętą postawą karzesz nie tylko swojego partnera, ale także i siebie samą! Zastanów się kiedyś: życie oferuje tak wiele cudownych rzeczy, które warte są uwagi, że nie możesz oczekiwać, aby Twój przyjaciel skupiał swą uwagę przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku tylko na Tobie! To nie byłoby normalne. Oprócz tego, jeśli już znalazłaś sympatycznego chłopaka, to nigdy nie zatrzymasz go ograniczeniami i pogróżkami, a tylko cudownymi, wspólnymi przeżyciami. Tych jednak doświadczysz dopiero wtedy, kiedy odłożysz na bok swoje niedowierzanie i będziesz gotowa rozkoszować się z Twoim przyjacielem wszelkimi pozytywnymi stronami życia razem.

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!