Test: Co musisz zmienić w sobie, aby wreszcie zacząć spełniać marzenia lub postanowienia noworoczne.
Test: Co musisz zmienić w sobie, aby wreszcie zacząć spełniać marzenia lub postanowienia noworoczne.
Wykonaj prosty test i sprawdź co musisz zmienić w swoim życiu, aby być szczęśliwszą. Potraktuj ten test z przymrużeniem oka.

W sylwestra postanowiłaś, że od nowego roku zaczniesz chodzić na siłownie albo regularnie biegać. Jest pierwsza sobota lutego. co robisz?

W sylwestra postanowiłaś, że od nowego roku zaczniesz chodzić na siłownie albo regularnie biegać. Jest pierwsza sobota lutego. co robisz?

W weekend odbywa się spotkanie autorskie z twoim ulubionym blogerem, którego chciałabyś zapytać o to, jak zacząć pisać. twoja przyjaciółka namawia cię jednak na maraton „Gwiezdnych Wojen”. jaka jest twoja decyzja?

Po świętach udało cl się oszczędzić trochę pieniędzy. co z nimi robisz?

Twoja ulubiona aplikacja na telefon to?

Co robisz w wolnych chwilach?

Co jest twoim życiowym mottem?

Test: Co musisz zmienić w sobie, aby wreszcie zacząć spełniać marzenia lub postanowienia noworoczne.

 1. You got: Częściej myśl o sobie.

  Powinnaś zacząć częściej myśleć o sobie! To wspaniałe, że dbasz o wszystkich wokół, ale nie zapomnij przy okazji o własnych potrzebach. Jeśli przyzwyczaisz bliskich, że zawsze możesz się dla nich poświęcić, będą wykorzystywać Twoje dobre serce. Pomóż rodzeństwu czy przyjaciołom, ale daj im do zrozumienia, że też masz swoje cele do zrealizowania i nie zawsze możesz przedkładać ich dobro ponad swoje. W ten sposób sprawisz, że ludzie będą szanowali Twoje pasje, a Ty szybciej osiągniesz postawione przez siebie cele.

 2. You got: Ciesz się życiem

  Właściwie to nic nie musiałabyś zmieniać. Podchodzisz do realizacji zadań jak prawdziwa profesjonalistka -zawsze jesteś odpowiednio przygotowana i masz mnóstwo zapału do działania. Nie zapomnij jednak, że spełnianie marzeń to przede wszystkim... frajda © Dzięki dziecięcej radości, która będzie Ci towarzyszyła na co dzień, nie „wypalisz” się zbyt szybko ani nagle nie zniechęcisz do pracy i w rezultacie - będziesz szczęśliwsza.

 3. You got: Zmotywuj się do działania.

  Zacznij się motywować! Nic dziwnego, że jesteś zniechęcona, skoro od razu zakładasz, że i tak Ci nie wyjdzie. Inspiruj się, przypominaj sobie regularnie, dlaczego chciałaś zacząć chodzić na basen czy kurs na prawo jazdy. Wyobrażaj sobie, jak będziesz się czuła, kiedy spełnisz swoje marzenie. Jeśli brakuje Ci ochoty do działania, porozmawiaj z przyjaciółką, a nawet z osobistym coachem. Każda metoda jest dobra, żeby wreszcie zakasać rękawy i DZIAŁAĆ! ©

 4. You got: Skoncentruj się na jednym celu.

  Zastanów się, czego ta naprawdę chcesz i skup się na jednym celu. Bywasz rozkojarzona, bo klasycznie... próbujesz złapać kilka srok za ogon © Niestety to możliwe na bardzo krótki czas. Jeśli będziesz przez cały czas poświęcać tyle samo uwagi różnym pasjom, ostatecznie będziesz zmęczona i nieszczęśliwa, a cel będzie oddalał się od Ciebie z każdym dniem. Pamiętaj: tylko jedna rzecz w jednym czasie.

 5. You got: Żyj tak, jak lubisz.

  Przestań zastanawiać się, co pomyślą inni! Moja ulubiona zasada brzmi: NIKT NIE PRZEŻYJE ŻYCIA ZA CIEBIE. Ty wiesz, jakie cele chciałabyś zrealizować, na co wydać kieszonkowe i co tak naprawdę lubisz najbardziej. Nie daj sobie wmówić, że Twoje marzenia są głupie i bez sensu. Są Twoje, a więc piękne i odpowiednie! © Jeśli z trudem przyjmujesz krytykę, nie chwal się innym, że zaczęłaś grać na perkusji czy biegać. Za jakiś czas sami zauważą, co się zmieniło

 6. You got: Naucz się optymizmu.

  Popracuj nad pozytywnym nastawieniem do świata - dzięki temu on też będzie sprzyjał realizacji Twoich marzeń © Jeśli będziesz z zazdrością patrzyła na sukcesy innych, krytykowała wszystko wokół, jednocześnie wychodząc z założenia, że wszystko wiesz najlepiej, trudno Ci będzie nawet SFORMUŁOWAĆ cel. W końcu, skoro wszystko jest bez sensu, to po co marzyć? © Uśmiechnij się do innych i zapytaj czasem utalentowanej znajomej, jak pracuje na swoje sukcesy ©

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!