Test : Co myślą o tobie twoje myśli
Test : Co myślą o tobie twoje myśli
Odpowiedz szczerze na pytania testu, a przekonasz się czy jesteś typowym Homo sapiens XXI-ego , czy może niekoniecznie typowym...?

Zza krzaków wynurzają się przedstawiciele plemienia Sebków, o czym myślisz?

Zza krzaków wynurzają się przedstawiciele plemienia Sebków, o czym myślisz?

Idziesz ulicą i widzisz rozjechanego gołębia, o czym myślisz?

Patrzysz na kota, o czym myślisz?

Siedzisz na spotkaniu ze znajomymi i próbujesz słuchać ich historii, ale ci nie wychodzi, o czym myślisz?

Stoisz w kolejce przy kasie w supermarkecie, o czym myślisz?

Spotykasz się po latach z dawnym znajomym, który próbuje cię uświadomić, że Ziemia jednak jest płaska. O czym myślisz słuchając jego tyrady?

Test : Co myślą o tobie twoje myśli

  1. You got: Typowy Homo sapiens XXI-ego wieku to ty.

    . Czujesz, że coś jest nie tak, ale mimo tego jesteś przekonany, że nowa lodówka, z podświetlanymi na zielono półkami, rozwiąże wszystkie problemy. Wszystko kojarzy ci się z chlaniem. Lubisz opowiadać o swoim cierpieniu, oglądać seriale i napychać się przetworzonym żarciem. Czasem zjesz ogórka i listek szpinaku, mamiąc się iluzją, że dzięki temu utrzymasz nieskazitelne zdrowie. Społeczeństwo cię kocha, szczególnie niezłomni reklamodawcy, którzy potrafią ci wmówić, że płyn do czyszczenia ekranu za jedyne 19,99 jest ważniejszy niż tlen.

  2. You got: Jesteś bagnem, na którym rosną dorodne poziomki.

    Myślisz trzeźwo i jak najmniej, chociaż wiesz, że nie jest to takie proste, mimo, że jednocześnie jest. Lubisz filozoficzne dysputy o jajkach. Twój sukces to tylko chwilowy kaprys losu. Za to porażki wynagrodzisz sobie ciężką pracą i depresją. W swoim życiu spotkasz jeszcze wielu ludzi, którzy niczym imadło wycisną z ciebie wszystko co najgorsze.

  3. You got: Kiedy Morfeusz oferował ci niebieską i czerwoną tabletkę, ty wybrałeś pomarańczową, mimo, że jej tam nie było.

    Od tego czasu wszystkie twoje bezsensowne myśli nabrały głębi i mistycznego znaczenia. Odczytujesz przyszłe losy wszechświata w złamanym paznokciu. Twój mózg produkuje auksyny, a twoja aura ma odcień bomby atomowej. Spodziewaj się wszystkiego!

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!