Sztuka uwodzenia, kuszenia czy kokieterii nieobca już była naszej prababce Ewie. Do dziś nic nie straciła ze swojej magii oddziaływania na płeć odmienną. Jeżeli uroda jest darem natury, to sexappeal jest sztuką i to bardzo wysublimowaną. Poprzez udział w naszej psychozabawie dowiesz się o sile swego osobistego uroku. Przy każdym pytaniu wybierz tę odpowiedź, która jest najbardziej zbliżona do Twojej osobowości i sposobu bycia.

Czego lękasz się najbardziej?

Czego lękasz się najbardziej?

Kiedy ostatni raz próbowano Cię „podrywać"?

Gdyby Ci przyszło wybierać, to co byś ubezpieczyła?

Przy jakim oświetleniu lubisz siedzieć w restauracji?

Gdybyś znalazła się na Rivierze, to w jakim kostiumie byłabyś na plaży?

Najczęściej lubisz przebywać:

Na balu wolałabyś być w towarzystwie:

Ubiegasz się o pracę sekretarki. Masz umówione spotkanie z dyrektorem dużej firmy. Jak się ubierzesz?

Twoim zdaniem największym atrybutem kobiety jest:

W miejscach publicznych przyjmujesz najczęściej pozę:

Jaka praca bardziej by Ci odpowiadała?

Ile byś dała, aby zostać Miss Polonia?

Test: Czy jesteś kokietką?

  1. You got: Uważasz, że kokieteria to sztuczna poza i zafałszowanie naturalnych reakcji.

    Dopuszczasz ją, ale tylko w pewnym wieku i określonych okolicznościach, a nie w codziennym życiu. Twoim zdaniem powodzenie należy budować na trwałych wartościach. Dewiza taka jest z założenia słuszna, ale weź pod uwagę, że bez szczypty kokieterii życie byłoby szare i mniej ciekawe.

  2. You got: Życie traktujesz poważnie, jednak wychodzisz z założenia, że trochę kokieterii nie zaszkodzi, a może być pomocna.

    Ponadto świetnie się w tej roli czujesz. Wypracowałaś sobie taki sposób bycia, że nie musisz nic udawać. Swoje naturalne zachowanie wzbogacasz o elementy czaru, powabu i osobistego uroku.

  3. You got: Jesteś mistrzynią sztuki uwodzenia.

    Często sexappeal w Twoim wydaniu to prawdziwy majstersztyk. Czynisz wszystko bardzo dyskretnie, tak że wielbiciele przyjmują to za Twoją naturalną pozę i dlatego tak lgną do Ciebie. Wiesz, jakie wrażenie wywierasz na płci przeciwnej, ale chciałabyś stale to potwierdzać. Po prostu bawi Cię to.

Twoja Ocena