Test: Czy on mnie kocha i za co?
Test: Czy on mnie kocha i za co?
Poniższy test pomoże ci ocenić, czy trafnie I postępujesz ze swoim mężczyzną, a mówiąc wprost | - czy dajesz mu wystarczająco wiele powodów do tego, byś była przez niego naprawdę kochana.

Jadąc z wizytą do obcego miasta zgubiliście drogę. Okazuje się, że musicie nadrobić sporo kilometrów, a czas goni.

Jadąc z wizytą  do obcego miasta zgubiliście drogę. Okazuje się, że musicie nadrobić sporo kilometrów, a czas goni.

Wreszcie dojechaliście do celu. Na parkingu:

Jesteście na spotkaniu towarzyskim. Maniery twojego partnera pozostawiają nieco do życze­nia.

Kiedy wybieracie się na przyjęcie do znajo­mych, a on znów zakłada tę okropną szarą ko­szulę, która zupełnie nie pasuje do reszty stroju, mówisz:

Prosisz go ważną przysługę, jednakże on o niej zapomina.

Po poważnej kłótni twój partner przeprasza cię za swoje słowa i zachowanie, próbuje wycią­gnąć do ciebie rękę na zgodę.

Kiedy on ma problemy w sprawach zawodo­wych, a kolejne jego starania ponownie kończą się fiaskiem:

Kiedy ostatnimi czasy on coraz później przychodzi do domu, jest przygnębiony i milczący:

Uważasz, że kobiety z otoczenia twojego partnera:

W sytuacjach, gdy zdarza się, że wasze sprawy łóżkowe z winy partnera nie układają się tak, jak powinny:

Test: Czy on mnie kocha i za co?

  1. You got: Mała ilość punktów, jaką uzyskałaś, wcale nie musi świadczyć o tym, że twój partner darzy cię niewielkim uczuciem.

    Możliwe, że podziwia twój urok osobisty, ceni sobie twoją niezależność i przedsiębiorczość. Jeśli dodatkowo jest mężczy­zną o łagodnym i ugodowym charakterze, zapewne nie przeszkadza mu także fakt, iż to ty jesteś stro­ną dominującą w waszym związku. Niewątpliwie zauważyłaś, że czasem ci ustępuje i schodzi z drogi tylko dlatego, by nie zaczynać awantury. Ubierze się tak, jak zechcesz, zachowa się tak, jak od niego wymagasz, posłucha i dostosuje się do twojej rady. Swoim postępowaniem wyznaczasz mu niejako granice wszelkiego manewru. Z pozoru wszystko między wami zdaje się być dobrze, ale czy zastanawiałaś się kiedykolwiek, co on o tym myśli? Zbyt­nia uległość wobec kobiet jest sprzeczna z naturą mężczyzny. Co zrobisz, kiedy pewnego dnia twój partner nie zechce dłużej zgadzać się z twoimi de­cyzjami? Może już teraz skrycie marzy o kimś, kto zaakceptuje go takim, jakim jest, kto będzie go podziwiał i doceniał wszelkie jego starania. Jeśli ci na nim zależy, postaraj się dać mu więcej swobody, bardziej zaufaj - wtedy zobaczysz, na co go tak na­prawdę stać.

  2. You got: Jesteś osobą odpowiedzialną i zaradną - są to niewątpliwie cechy, za które twój mężczyzna powinien cenić cię szczególnie.

    Wiesz, czego po­trzebujesz i potrafisz osiągnąć swój cel. Zakładasz, że wasz związek jest układem partnerskim. Zależy ci na równym podziale obowiązków. Masz wizję związku idealnego, to jednakże może ci zarów­no pomagać, jak i gubić, o ile nie zachowasz od­powiednich proporcji w podziale na role kobiece i męskie. Są sprawy, w których mężczyzna lubi czuć się niezastąpiony (jest to niestety większość spraw...) - nawet jeśli ustąpi kobiecie, za nic nie przyzna jej racji. Wyczuj te kwestie u swojego part­nera i pozwól mu się poczuć panem sytuacji, chwal jego decyzje, podziwiaj postępowanie i nigdy nie mów mu wprost, że się do czegoś nie nadaje. Niech sam się o tym przekona - to go skutecznie zmo­bilizuje do zmiany na lepsze. A ty zyskasz w jego oczach dodatkowe punkty za to, że go akceptujesz takim jakim jest. Pamiętaj, że im więcej będziesz mu okazywała zaufania, podziwu i uznania dla jego działań, tym bardziej on będzie się starał spro­stać twoim (coraz wyższym, ma się rozumieć) wymaganiom.

  3. You got: Jak wynika z testu, twojemu partnerowi dopisało niemałe szczęście.

    Związał się z kobietą która doskonałe rozumie męskie potrzeby! Przy tobie czuje się on jak maczo - dajesz mu pewność siebie, poczucie bycia kimś ważnym, podziwianym i cenionym - i oto właśnie chodzi! Zapewne wiesz, jak go podejść, aby uzyskać od niego to, czego potrzebujesz. Nie powinnaś mieć skrupułów, że czasem nim troszkę manipulujesz - to naprawdę do­bry (skuteczny i nieszkodliwy!) sposób na faceta - on musi mieć zachętę i motywację do jakiekolwiek działania, a jeśli dodatkowo to działanie wynika na twoją korzyść, tym lepiej dla ciebie! Obyś tylko okazała się na tyle silna, byś w całej tej „fascynacji” dla swojego mężczyzny, nie dopuściła do tego, by to wino uderzyło mu do głowy. Choć w waszym związku oboje jesteście „równi”, on musi znać swo­je miejsce!

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!