Test: Jaki prezent dla chłopaka
Test: Jaki prezent dla chłopaka
Rozwiąż szybki test i dowiedz się co najlepiej kupić w prezencie chłopakowi.

Co robi w wolnym czasie?

Co robi w wolnym czasie?

Najbardziej go złości, kiedy:

Najchętniej ubiera się w:

Słowo, jakie najlepiej go opisuje, to:

Szczególnie cenisz go za:

Gdyby przez jeden dzień mógł być kimś innym, najchętniej wcieliłby się w:

Test: Jaki prezent dla chłopaka

 1. You got: Gamer

  Doskonale wie, co w gamingowej trawie piszczy – nie ominą go informacje o żadnych nowych grach . Wiedźmin, LoL, Call of Duty - w każdą z nich grał już wielokrotnie. Prezentem, który ucieszy go najbardziej, może okazać się więc romantyczny wieczór z… jego ukochanym PS4 , pizzą i najnowszą Fifą  Narzeka, że znowu psują mu się części do laptopa? Wytrzymała myszka dla graczy, na pewno pozytywnie go zaskoczy!

 2. You got: “Motoryzacja” to jego drugie imię. O swoje auto dba z największą dbałością.

  Jeśli masz wrażenie, że w ukochanym aucie spędziłby całe swoje życie, a samochodowe wycieczki są jedną z jego ulubionych rozrywek, rozważ kupienie mu prezentu, który sprawi, że każda z jego podróży będzie komfortowa i bezpieczna.  Zestaw głośnomówiący. Ładowarka samochodowa z wbudowanym kablem USB-C oraz dwoma portami USB pozwoli mu zaś szybko naładować swój smartfon, tablet czy nawigację samochodową.

 3. You got: Po pracy, przed pracą, w weekend i w największy deszcz – żadna okoliczność nie przeszkodzi mu w przeprowadzeniu treningu na siłowni czy godzinnym joggingu.

  Miłośnik sportu, entuzjasta zdrowego trybu życia – oto on. Jeśli nie ma specjalistycznych słuchawek sportowych, z których można korzystać w trakcie wzmożonego wysiłku. A może jego pasją są rowery lub sporty ekstremalne? W takiej sytuacji udaną niespodzianką będzie kamera sportowa. Podczas treningów wydaje fortunę na wodę mineralną? Zadbaj o jego portfel i nawodnienie, kupując mu jedną z popularnych butelek filtrujących.

 4. You got: Jeden z tych mężczyzn, którzy wzbudzają zachwyt Twojej mamy i zazdrość koleżanek

  . Swoją klasą i świetnym gustem zawstydza niejednego kolegę. Śmiejesz się, że spędza w łazience więcej czasu od Ciebie, a na barbera potrafi przepuścić połowę swojej pensji? Gustowny trymer do modelowania lub golarka na pewno wywołają na jego twarzy szeroki uśmiech. Białe zęby są dla niego jednym z nieodłącznych elementów dobrego wyglądu? Nowoczesna szczoteczka elektryczna to jest to!

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!