Test: Jakim jesteś urlopowiczem?
Test: Jakim jesteś urlopowiczem?
Rozwiąż test i przekonaj się jaki z ciebie jest typ urlopowicza.

Gdybyście mogli pojechać gdziekolwiek, jakie miejsce byście wybrali?

Gdybyście mogli pojechać gdziekolwiek, jakie miejsce byście wybrali?

Co sprawi Wam radość podczas wakacji?

Najbardziej potrzebną rzeczą w Waszym bagażu są?

Podczas wymarzonych wakacji widzicie się w stroju:

Co na pewno zjecie podczas swojego urlopu?

Test: Jakim jesteś urlopowiczem?

 1. You got: Jesteś prawdziwym podróżnikiem, któremu tropikalne lasy i wakacje na odległych i bezludnych lądach nie straszne.

  Uwielbiasz próbować nowych rzeczy, dlatego w turystycznym plecaku muszą się znaleźć maści na ukąszenia, plastry z opatrunkiem i.. polisa ubezpieczeniowa;))

 2. You got: Podczas wakacji, najwięcej czasu spędzasz na klubowym parkiecie, tańcząc do samego rana, bo przecież spanie to ostatnia rzecz, o której wtedy myślisz.

  W walizce niezbędny będzie silnie nawilżający krem, witamina B i C dla podniesienia poziomu energii po nieprzespanej nocy oraz… korektor pod oczy;)

 3. You got: Jesteś osobą doskonale zorganizowaną, a wakacyjny wyjazd w twoim wykonaniu to prawdziwie żołnierska operacja.

   Podczas urlopu, biegasz po mieście w wygodnych butach i realizujesz turystyczne punkty na mapie od A do Z. W podróżnej torbie powinien się więc znaleźć krem do stóp, chusteczki nawilżające i… zapasowe karty pamięci do aparatu;)

 4. You got: Synonimem wakacji jest dla Ciebie błogie lenistwo na plaży, a za stratę czasu właśnie uważasz bieganie po mieście z przewodnikiem w ręku.

   W takich okolicznościach nie możesz zapomnieć o okularach i filtrach przeciwsłonecznych, a także wodzie mineralnej i dobrej lekturze, w końcu zapowiada się długi dzień…

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!